2726
سلام عزیز دلم خوبی گلم نی نی چطوره عشقم

خوبیم عزیزم... چه خبرا چیکارمیکنی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بهتون صبر بده انشاءالله 

انکار، خشم، تقلا و افسردگی مراحلی از سوگ هست که احتمالاً شما تو یکسال گذروندید.

بعد اینها برای آرامشتون نیاز دارید آخرین مرحله سوگ (پذیرفتن) رو داشته باشید، حسرت و سرزنش رو کنار بذارید و با زنده نگه داشتن یادش به زندگیتون ادامه بدید.

ایمان داشته باشید خدا هم یاریتون می کنه.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
2728

تسلیت میگم اسی حتی این تسلیت هم خیلی کمه برا دردت متاسفم ان شاء الله خدا ب دلت آرامش بده و جاشو برات پرکنه

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خدا بهتون صبر بده  مادر من بیست و چهار ساله بچشو از دست داده و هیچ وقت فراموشش نمیکنه  خ ...

روحش شاد🌹

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

عزیزم، بهت تسلیت می کم. امیدوارم خدا بهت صبر بده. خیلی سخته. سعی کن در باره اش خیلی با اطرافیان حرف بزنی، حرف زدن حالت رو بهتر می کنه. دایما به یادبودش و به اسمش کارهای خیریه انجام بده که هم یادش زنده بمونه و هم دلت اروم بگیره. 

هیچی گلم قربونت دارم به خودم میرسم‌ که ماه دیگه دوباره ای یو ای کنم برام دعا کن دوستم خودت چی عزیزم ...

ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود خانوادم

الهی بمیرم😔منم یکسالو نیمه پسرمو از دست دادم . شبا میرم تو اطاقش تا صبح گریه میکنم😢

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
الهی بمیرم😔منم یکسالو نیمه پسرمو از دست دادم . شبا میرم تو اطاقش تا صبح گریه میکنم😢

اخی خدا بهت صبر بده براچی ازدستش دادین؟

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
2706