هیچی گلم قربونت دارم به خودم میرسم‌ که ماه دیگه دوباره ای یو ای کنم برام دعا کن دوستم خودت چی عزیزم ...

ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود خانوادم

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

الهی بمیرم😔منم یکسالو نیمه پسرمو از دست دادم . شبا میرم تو اطاقش تا صبح گریه میکنم😢

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

الهی بمیرم😔منم یکسالو نیمه پسرمو از دست دادم . شبا میرم تو اطاقش تا صبح گریه میکنم😢

اخی خدا بهت صبر بده براچی ازدستش دادین؟

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
1922

ای وای تسلیت میگم انشالله خدا صبرت بده

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲 دوستان عزیز لطفا هنگام شستن دستتون به مدت ۲۰ثانیه ;شیر آب رو ببندید ....کرونا همه رو نمیکشه ولی بی آبی قطعا همه رومیکشه برای رهایی از یه بحران ;بحران بزرگتری درست نکنیم .ممنونم     .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم         
1911
ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود ...

عزیز دلم فدات بشم اره سخته دوری از خانواده خیلی ولی نی نی نازت که دنیا بیاد سرت گرم‌میشه خیلی گلم هر موقع دلت گرفت بیا با هم بحرفیم‌گلم 😍

همه چی درست میشه 

منم بچه خواهرم رو تو 8 سالگی ش از دست دادم

درست 8سال و 8 ماهش بود 

خواهرم دیگه بچه دار هم نمیشه داااغونه😔

درکت میکنم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
1904

خدا هیچ پدر،مادریو با بچش امتحان نکنه واقعا نبود فرزتد سخته😔

خدا ب دلت ارامشو صبر بده انشالله

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤