1464
1520
هیچی گلم قربونت دارم به خودم میرسم‌ که ماه دیگه دوباره ای یو ای کنم برام دعا کن دوستم خودت چی عزیزم ...

ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود خانوادم

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

الهی بمیرم😔منم یکسالو نیمه پسرمو از دست دادم . شبا میرم تو اطاقش تا صبح گریه میکنم😢

اخی خدا بهت صبر بده براچی ازدستش دادین؟

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده
1517
خدا به همه شما که فرزندتون رو از دست دادیدبه حق حضرت زینب  صبر عظیم بده ،   اللهم صل علی ...

ممنون دوستم

اسم دخترم زینب بود  

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
1432
ان شاء الله عزیزم منتظر خبرهای خوبت هستم آبجی... منم خوبم گلم 💋 این روزا فقط کمی دلم میگیره از نبود ...

عزیز دلم فدات بشم اره سخته دوری از خانواده خیلی ولی نی نی نازت که دنیا بیاد سرت گرم‌میشه خیلی گلم هر موقع دلت گرفت بیا با هم بحرفیم‌گلم 😍

همه چی درست میشه 
1474

خدا هیچ پدر،مادریو با بچش امتحان نکنه واقعا نبود فرزتد سخته😔

خدا ب دلت ارامشو صبر بده انشالله

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرم برای تو مینویسم...خوب نیستم! هرگز قرمزی چشم هایم برای بازی با گوشی نبود.... هرگز خنده هایم میان سکوت طولانی ام برای ب یاد اوردن جک های قدیمی نبود -هرگز سردیه بدنم بخاطره سرمایی بودنم نبود...مادرم وقت ها پیش باید ب سوگ از دست دادنم مینشستی...آن روزها ک آرزوهایم دست کسی گرفتند و رفتند :) آن روزها ک رویاهایم در ذهنم تار شد، مادرم...خسته ام...خسته!...دیگر نه نایی برای بازی کردن دارم و نه نقابی مانده...چهره ام را ببین... مادرم دخترت مدت هاست مُرده....  تیکر تولد عشقم ...شوشو🤢😂😕 ...  ۵ساله ک عقدم ...۲۰ سالمه🤪 لطفا برای اینکه زودتر خانومه خونه خودم بشم ی صلوات میفرستی🙏❤ فرستادی بهم بگو مهربونم🌹😘  امیدوارم امضای قشنگ خدا پای تک تک آرزوهاتون باشه آمین❤❤❤     من مامان مرصاد جونمم😍من میدونم ک تا ۱۴۰۰ تو بغلمی عشق مامانو بابا😉از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عشقمییییی😍❤تو ب خدا نزدیکتری فندق مامان ، از خدا بخواه ک برای زودتر رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکمون کنه 🙏❤ خیلی دوستت دارم دنیای مامان ،مراقب خودت باش ...😍😍❤
1508