آخ آخ اینهمه سال باهات بوده حق داری فراموشش نکنی اصلا مگه میشه فراموش کرد 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

خدا بهت صبر بده عزیزم 😞

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

سلام ..چی می گن قدیمیا که جوونم دورازجون بمیره ...ولی شیرین زبونم نمیره ......ولی به نظرمن داغ  بچه  هر طورش سخته چه یک ساله چه ۷۰ ساله  ...کمرشکنه ..... هیچی به آدم صبر نمی ده ....فقط می تونم بگم خدا تحملت رو زیاد کنه ....وگرنه جگر سوراخ شده مادر  که هیچ وقت ترمیم نمی شه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
اخ بمیرم برا دلت گلم همین یه فرزندو داشتی 

سلام عزیزم خوبی دوستم؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
1922

عزیزم حتی یه ذره ازحالتونمیتونم درک کنم فقط میدونم غم سنگینی رودوشته هیچوقت باهیچ چیزی برداشته نمیشه 

عزیز باهاش گاهی حرف بزن تاخودت سبک شی 

زیاد خودتو اذیت نکن اون جاش امنه 

مادر ...

سره چی؟؟؟

سید شهیدان اهل قلم می گفت:اگر مقصد پرواز است قفس ویران بهتر،پرستویی که مقصد را در پرواز می بیند از ویرانی لانه اش نمی هراسد ...و اگر نردبانی از این خاک به آسمان نباشد ،جز کرم هایی فربه و تن پرور بار نمی آید .
1911
سلام عزیز دلم خوبی گلم نی نی چطوره عشقم

خوبیم عزیزم... چه خبرا چیکارمیکنی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

خدا بهتون صبر بده انشاءالله 

انکار، خشم، تقلا و افسردگی مراحلی از سوگ هست که احتمالاً شما تو یکسال گذروندید.

بعد اینها برای آرامشتون نیاز دارید آخرین مرحله سوگ (پذیرفتن) رو داشته باشید، حسرت و سرزنش رو کنار بذارید و با زنده نگه داشتن یادش به زندگیتون ادامه بدید.

ایمان داشته باشید خدا هم یاریتون می کنه.

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                                     قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                           💚💜💚💜💚💜💚💜💚                    مهربونا لطفاً پروفایلم رو کپی نکنید، این گیف قابلیتِ گذاشته شدن در سایت رو نداشت، خودم تنظیم کردم. تَچکُـــــر 

تسلیت میگم اسی حتی این تسلیت هم خیلی کمه برا دردت متاسفم ان شاء الله خدا ب دلت آرامش بده و جاشو برات پرکنه

1904
خدا بهتون صبر بده  مادر من بیست و چهار ساله بچشو از دست داده و هیچ وقت فراموشش نمیکنه  خ ...

روحش شاد🌹

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

عزیزم، بهت تسلیت می کم. امیدوارم خدا بهت صبر بده. خیلی سخته. سعی کن در باره اش خیلی با اطرافیان حرف بزنی، حرف زدن حالت رو بهتر می کنه. دایما به یادبودش و به اسمش کارهای خیریه انجام بده که هم یادش زنده بمونه و هم دلت اروم بگیره.