1507
1520

آخ آخ اینهمه سال باهات بوده حق داری فراموشش نکنی اصلا مگه میشه فراموش کرد 

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

خدا بهت صبر بده عزیزم 😞

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سلام ..چی می گن قدیمیا که جوونم دورازجون بمیره ...ولی شیرین زبونم نمیره ......ولی به نظرمن داغ  بچه  هر طورش سخته چه یک ساله چه ۷۰ ساله  ...کمرشکنه ..... هیچی به آدم صبر نمی ده ....فقط می تونم بگم خدا تحملت رو زیاد کنه ....وگرنه جگر سوراخ شده مادر  که هیچ وقت ترمیم نمی شه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
اخ بمیرم برا دلت گلم همین یه فرزندو داشتی 

سلام عزیزم خوبی دوستم؟ 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
1436

بمیرم برات ،خداصبرت بده

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسم بعد از شش سال انتظار و کلی سختی اومده تودلم دعاکن بمونه و چراغ خونمو روشن کنه   خدای مهربونم خیییلی ازت ممنونم خودت  مواظب کنجد تو دلم باش،امضای قبلمو پاک نمیکنم تا یادم نره چقدر منتظراومدنت بودم، خاله های مهربون میشه برای سالم وبه موقع اومدن نینیم یه صلوات بفرستید،،،،،،، ،عزیزدلم خانه ام سوت وکور است نمی آیی؟از خدا اجازه بگیر وزود بیا تودلم بهت قول میدم مامان خوبی باشم برات،تو سیکل ای وی افم برای بار سوم لطفا بادلای مهربونتون برام دعا کنید  من دوقلو میخوام خدایا خواهش میکنم بهم بده   

عزیزم حتی یه ذره ازحالتونمیتونم درک کنم فقط میدونم غم سنگینی رودوشته هیچوقت باهیچ چیزی برداشته نمیشه 

عزیز باهاش گاهی حرف بزن تاخودت سبک شی 

زیاد خودتو اذیت نکن اون جاش امنه 

مادر ...

1485
سلام عزیز دلم خوبی گلم نی نی چطوره عشقم

خوبیم عزیزم... چه خبرا چیکارمیکنی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

روحش شاد عزیزم ب این فک کن ک الان توبهشته توارامش پیش خدا🌹🌹🌹🌹

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

خدا بهتون صبر بده انشاءالله 

انکار، خشم، تقلا و افسردگی مراحلی از سوگ هست که احتمالاً شما تو یکسال گذروندید.

بعد اینها برای آرامشتون نیاز دارید آخرین مرحله سوگ (پذیرفتن) رو داشته باشید، حسرت و سرزنش رو کنار بذارید و با زنده نگه داشتن یادش به زندگیتون ادامه بدید.

ایمان داشته باشید خدا هم یاریتون می کنه.

🌸💕🌸 دیدنِ بچـه ها یکی از زیباترین حس های    دنیا رو بهم انتقال میده. :)                                                   خـدای خوبم! همه ی نی نی ها رو زیرِ سایه ی              پُرمهرت حفظ کن. آمیــن                                              🌸💕🌸             

تسلیت میگم اسی حتی این تسلیت هم خیلی کمه برا دردت متاسفم ان شاء الله خدا ب دلت آرامش بده و جاشو برات پرکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
خدا بهتون صبر بده  مادر من بیست و چهار ساله بچشو از دست داده و هیچ وقت فراموشش نمیکنه  خ ...

روحش شاد🌹

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
شما برای چی؟؟

زود اومد و زودم رفت

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱

عزیزم، بهت تسلیت می کم. امیدوارم خدا بهت صبر بده. خیلی سخته. سعی کن در باره اش خیلی با اطرافیان حرف بزنی، حرف زدن حالت رو بهتر می کنه. دایما به یادبودش و به اسمش کارهای خیریه انجام بده که هم یادش زنده بمونه و هم دلت اروم بگیره. 

1508