1464
1411

خدا بهت صبر بده عزيزم🌷🌷🌷😞

هوررااا منم باردار شدم 😻از اين به بعد به كمپين اونايي كه ميرن تو تاپيك غذا ميگن:(فك نميكني شايديه خانوم باردار اينجا دلش بخواد 😒 يا اوووف ويار كردم برم شوهرمو بيدار كنم بره برام بگيره 😆)ميپيوندم 😂✌️🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

عزیزم😩خداصبر بذه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
1436

ای وای چرا؟ دلیل فوتش چی بود؟😔

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت نی نی دومم تو راهه 😍👣 چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊
8

خدا بهتون صبر بده 

مادر من بیست و چهار ساله بچشو از دست داده و هیچ وقت فراموشش نمیکنه 

خاصیت مادر بودنه 

جایگاهشون بهشته بچه های کوچلو

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1476

خدا بهت صبر بده عزیزم قطعا هیچوقت فراموش نمیشه ولی زندگی جریان داره باید محکم باشی راه دیگه ای نیست

وزن شروع82    وزن الان70.           وزن هدف59.             شروع رژیم از15 خرداد  

بمیرم واسه دلت

منم تازه دخترمو از دست دادم

بهت پیشنهاد میکنم حتما حتما کتاب در آغوش نور رو بخونی

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
1508