1542
1480

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

عزیزم😩خداصبر بذه

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
1546

ای وای چرا؟ دلیل فوتش چی بود؟😔

#باردار 👣  #بچه دوم 😍  #22 سال ☺                      چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک فقط بین خودمو خودشه و میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊
8

خدا بهت صبر بده😔😔روحش شاد

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ وقت با کسی که رژیم داره وارد رابطه نشو کسی که تونسته از نون خامه ای و ماکارونی بگذره یه روزی هم از تو میگذره😋😋

خدا بهتون صبر بده 

مادر من بیست و چهار ساله بچشو از دست داده و هیچ وقت فراموشش نمیکنه 

خاصیت مادر بودنه 

جایگاهشون بهشته بچه های کوچلو

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1563

خدا بهت صبر بده عزیزم قطعا هیچوقت فراموش نمیشه ولی زندگی جریان داره باید محکم باشی راه دیگه ای نیست

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه انشالله تا عید کلی وزن کم میکنم

بمیرم واسه دلت

منم تازه دخترمو از دست دادم

بهت پیشنهاد میکنم حتما حتما کتاب در آغوش نور رو بخونی

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
1547