2726
عنوان

عمل هیستروسکپی

351 بازدید | 21 پست

سلام دوستان کسی اینجا عمل هیستروسکپی رحم انجام داده میخوام بدونم چند روز بعدش باید استراحت کنم؟؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
بله
4
80%
خیر
1
20%

بیا اینجا بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روز چندم پریود عملو انجام میدن؟

روز هفتم پریودی بودم،یه روز قبل بستری بودم،فرداش عمل شدم پس فرداش مرخص شدم،من یه دیواره اضافی داشتم اونوبرداشتن،ورحمم رو خراش دادن به خاطر تین دو مورد من درد داشتم

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
من هیستروسکوپی کردم یک هفته بعدشم دردم خوب شد

سلام تا کی خونریزی داشتین؟من ۹ روزه عمل کردم اولاش نداشتم خیلی کم بود بعد ۵ روز ی ذره چیزای سنگین بلندکردم و راه رفتم الان روز۹ عملم هستم ک خونریزیم قطع نشده رنگشم سیاهه طبیعیه؟😔 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
روز هفتم پریودی بودم،یه روز قبل بستری بودم،فرداش عمل شدم پس فرداش مرخص شدم،من یه دیواره اضافی داشتم ...

دکترم ب من گفت ی غده ریز تو رحمته اونو باید در بیارم دوشنبه وقت عمل دارم تا پنجشنبه میتونم سرپا بشم اخه پنجشنبه نامزدی برادرشوهرمه؟🤣🤣🤣

دکترم ب من گفت ی غده ریز تو رحمته اونو باید در بیارم دوشنبه وقت عمل دارم تا پنجشنبه میتونم سرپا بشم ...

آره بابا میتونی بری نگران نباش منم دو روز بعدعمل رفتم عروسی

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
من ۵۰ روز خونریزی داشتم

Wow😱

طبیعی بود اونوقت؟؟؟؟ من امروز اخر زنگ زدم دکترم گفت مال پریودیمه🤔 ممنونم ک جوابمودادی 🥰🥰🥰🥰🥰😘

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
2706