1464
1459
عنوان

عمل هیستروسکپی

142 بازدید | 21 پست

سلام دوستان کسی اینجا عمل هیستروسکپی رحم انجام داده میخوام بدونم چند روز بعدش باید استراحت کنم؟؟

تعداد رای : 5
نظرسنجی
بله
4
80%
خیر
1
20%

بیا اینجا بپرس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️

من هیستروسکوپی کردم یک هفته بعدشم دردم خوب شد

عزیزدلم خانه ام سوت وکور است نمی آیی؟از خدا اجازه بگیر وزود بیا تودلم بهت قول میدم مامان خوبی باشم برات،تو سیکل ای وی افم برای بار سوم لطفا بادلای مهربونتون برام دعا کنید  من دوقلو میخوام خدایا خواهش میکنم بهم بده   

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
روز چندم پریود عملو انجام میدن؟

روز هفتم پریودی بودم،یه روز قبل بستری بودم،فرداش عمل شدم پس فرداش مرخص شدم،من یه دیواره اضافی داشتم اونوبرداشتن،ورحمم رو خراش دادن به خاطر تین دو مورد من درد داشتم

عزیزدلم خانه ام سوت وکور است نمی آیی؟از خدا اجازه بگیر وزود بیا تودلم بهت قول میدم مامان خوبی باشم برات،تو سیکل ای وی افم برای بار سوم لطفا بادلای مهربونتون برام دعا کنید  من دوقلو میخوام خدایا خواهش میکنم بهم بده   
من هیستروسکوپی کردم یک هفته بعدشم دردم خوب شد

سلام تا کی خونریزی داشتین؟من ۹ روزه عمل کردم اولاش نداشتم خیلی کم بود بعد ۵ روز ی ذره چیزای سنگین بلندکردم و راه رفتم الان روز۹ عملم هستم ک خونریزیم قطع نشده رنگشم سیاهه طبیعیه؟😔 

کلوچه مامان کی میای تو دلم؟؟؟؟
روز هفتم پریودی بودم،یه روز قبل بستری بودم،فرداش عمل شدم پس فرداش مرخص شدم،من یه دیواره اضافی داشتم ...

دکترم ب من گفت ی غده ریز تو رحمته اونو باید در بیارم دوشنبه وقت عمل دارم تا پنجشنبه میتونم سرپا بشم اخه پنجشنبه نامزدی برادرشوهرمه؟🤣🤣🤣

1334
دکترم ب من گفت ی غده ریز تو رحمته اونو باید در بیارم دوشنبه وقت عمل دارم تا پنجشنبه میتونم سرپا بشم ...

آره بابا میتونی بری نگران نباش منم دو روز بعدعمل رفتم عروسی

سلام تا کی خونریزی داشتین؟من ۹ روزه عمل کردم اولاش نداشتم خیلی کم بود بعد ۵ روز ی ذره چیزای سنگین بل ...

من ۵۰ روز خونریزی داشتم

Wow😱 طبیعی بود اونوقت؟؟؟؟ من امروز اخر زنگ زدم دکترم گفت مال پریودیمه🤔 ممنونم ک جوابمودادی 🥰🥰🥰 ...

خواهش میکنم ،انشاله که زود حالت خوب بشه

1474
یاخداااا چرا اخه؟

نتونستم زیاد استراحت کنم آخه عروسی داداشم بود خیلی سرپابودم دکتر گفت به خاطر همینه

1331