1507
1520

میگه حسین حسین جررررر بدم بگو خبر مرگت امام حسین حرمت داره تویه یابو همچین مداحی رو خراب میکنی انگار داره رپ میخونه 😤

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473
1432
ارام باش  شِت😐

مگه اعصاب برای ادم میذارن 

برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم میکنی😍احترام گذاشتن به عقاید همدیگه نشونه شخصیت و شعور شماست نی نی یار عزیز قرار نیست تمام حرفام به مزاجت خوش بیاد اینقدر منو نترکون😁

موافقم

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادان است   
1474
حسین بگن خوبه که  میگن سِین سِین سِین

افرین

منم بدم میاد بهشون میگن نوحه شور 

ک من اصلا گوش نمیدم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرم برای تو مینویسم...خوب نیستم! هرگز قرمزی چشم هایم برای بازی با گوشی نبود.... هرگز خنده هایم میان سکوت طولانی ام برای ب یاد اوردن جک های قدیمی نبود -هرگز سردیه بدنم بخاطره سرمایی بودنم نبود...مادرم وقت ها پیش باید ب سوگ از دست دادنم مینشستی...آن روزها ک آرزوهایم دست کسی گرفتند و رفتند :) آن روزها ک رویاهایم در ذهنم تار شد، مادرم...خسته ام...خسته!...دیگر نه نایی برای بازی کردن دارم و نه نقابی مانده...چهره ام را ببین... مادرم دخترت مدت هاست مُرده....  تیکر تولد عشقم ...شوشو🤢😂😕 ...  ۵ساله ک عقدم ...۲۰ سالمه🤪 لطفا برای اینکه زودتر خانومه خونه خودم بشم ی صلوات میفرستی🙏❤ فرستادی بهم بگو مهربونم🌹😘  امیدوارم امضای قشنگ خدا پای تک تک آرزوهاتون باشه آمین❤❤❤     من مامان مرصاد جونمم😍من میدونم ک تا ۱۴۰۰ تو بغلمی عشق مامانو بابا😉از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عشقمییییی😍❤تو ب خدا نزدیکتری فندق مامان ، از خدا بخواه ک برای زودتر رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکمون کنه 🙏❤ خیلی دوستت دارم دنیای مامان ،مراقب خودت باش ...😍😍❤
باشه به اعصابت مثلث باش

مثلث 😶

مسلط 😐

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
😂😂😂آرام باش جانم ما اصلا از اون مداحی ها گوش نمیدیم چند تا همسرم از نت گرفته خیییلی قشنگ هستن ا ...

باورت میشه تو یه مداحی به صورت لایو دیدم 

1514