2737
2734
عزییییزم چقد بد،من ۶ ساله ازدواج کردم ۴ سال اول خودم نخواستم چون کلا ۲۰ سالم بود اون موقع الانم دوسا ...

به آی وی اف و اینام نمیتونم فکر کنم 

اونا بعدش مراقبت و استراحت میخواد مامانمم نمیتونه،یعنی حرفی نداره ها بیچاره ولی خودم دلم نمیاد خیلی حواسش به بابام هست دیگه من نمیتونم درگیرش کنم 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
عزییییزم چقد بد،من ۶ ساله ازدواج کردم ۴ سال اول خودم نخواستم چون کلا ۲۰ سالم بود اون موقع الانم دوسا ...

ایشالا خدا حاجت همه رو رواکنه  باید زدش بیخیالی  از اون روش پیاز درمانی حتما استفاده کن برو سرچ کن دربارش بخون یکی از اشناها بعد ۱۴سال نازایی استفاده ۲ماه باردارشد استارتر عزیز شماهم استفاده کن حتما منم از فردا شروع میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا خدا حاجت همه رو رواکنه  باید زدش بیخیالی  از اون روش پیاز درمانی حتما استفاده کن بر ...

پیاز خام و اینا ؟همراه غذا دیگه؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2731
2738
ایشالا خدا حاجت همه رو رواکنه  باید زدش بیخیالی  از اون روش پیاز درمانی حتما استفاده کن بر ...

مرسیییی عزیزم 

اینا حیفه تو یه تاپیک بذارشون همه ببینن 😘😘😘😘😘😘

مرسیییی عزیزم  اینا حیفه تو یه تاپیک بذارشون همه ببینن 😘😘😘😘😘😘

چشم گلم اتفاقا تو یکی از تاپیکا قدیمی هم دیدمش الان میزارم 😘😘😘😘ایشالا ک بحق امام حسین حاجت روا همه کنه😘🌷🙋🏻‍♀️

2706