1472
1411

من ۱۰ سالمه😖

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣صلوات🤣🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

پایین ۱۵؟؟؟😐😐😐😨🤐

حالِ قلبم بی تو تعریفی نداره میشه برگردی😔               نمیدونم بهم کاش بگی چرا با دل من سردی💔              نَم زده چشامو😢تو که میگفتی داری هوامو بیا بِرِس به دادم اگه میشنوی صدامو💔وای از این زمونه حال دلمو هیچکی نمیدونه غم دوریت داره منو ب آتیش میکشونه😔.                                                                        ❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤
اخی عزیزای خاله😊

😂😂

حالِ قلبم بی تو تعریفی نداره میشه برگردی😔               نمیدونم بهم کاش بگی چرا با دل من سردی💔              نَم زده چشامو😢تو که میگفتی داری هوامو بیا بِرِس به دادم اگه میشنوی صدامو💔وای از این زمونه حال دلمو هیچکی نمیدونه غم دوریت داره منو ب آتیش میکشونه😔.                                                                        ❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤
1444

داداش کوچولوم متولد ۸۵

باید بیارمش اینجا فک کنم🙄🙄🙄🙄

من خیلی کوچولو میبینمش 

ولی انگار اشتباه فک کردم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی هست که نباشه نیستم⁦❤️⁩خدای مهربونم بهم ی هدیه ی خیلی ارزشمند داد⁦❤️⁩منم بالاخره باردارشدم⁦❤️⁩درسته فعلا قصدشو نداشتم، ولی خداجونم مرسی از اینکه منو لایق دونستی⁦❤️⁩میشه برای سلامتی نی نی نازم ی صلوات مهمونم کنی اجی⁦؟⁦❤️⁩فدای دل مهربونتون بشم⁦❤️⁩

پایین ۱۵  

باز مدارس ب تعطیلی خورد عاخه🤨😂🤦‍♀️

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتي مياي تو نی نی سایت  انگار اومدي بيمارستان بخش CCU؟همه قلب ها شکسته...؟ناراحت؟يکي داره ميميره...؟يکي تصميم به مردن داره...؟اصن يه وضعي دااااغون والا منم الان حس ميکنم يکي ولم کرده رفته😐هرکيه خودش بياد بگه،،ميبخشمش 😁😂  ۵ساله تو عقدم ،میشه با دل مهربونت برام ی صلوات بفرستی بلکه منم خانومه خونه خودم بشم😍 تیکر تولد عقشم و عروسیم انشالله👰🤵اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم     من مامان مرصاد جونمم من مطمئنم خدایاااا من میدونم ک تا ۱۴۰۰ پسرم تو بغلمه ای خدااااا 😍از الان ک هیچ وجود خارجیم نداری عااااااشقتم عشق مامان، تو ب خدا نزدیکتری بهش بگو ک زودتر برای رفتن زیر ی سقف منو بابات کمکون کنه  تا توام زودتر بیای بغلم😍😍😍😍😍 اللهم صل علی محمد وال محمد  اهاییییی تویی ک امضامو خوندی ، اره دوست عزیز با خودتم😉 از خدا میخام ک امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه آمین❤🙏   اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🙏❤😘 میشه خواهرانه ازتون بخام ک دعا کنید حالم خوب بشه ن حال خودم خوبه ن حال زندگیم ،زندگیم فقد شده غصه خوردن و صبح تا شب گریه کردن😔خیلی بده ادم دلش ب حال خودش بسوزه😔🖤 خداجونم خستم...خیلی خسته😔
1474
داداش کوچولو متولد ۸۵ باید بیارمش اینجا فک کنم🙄🙄🙄🙄

به به چ ساليم متولد شده😂😂😂😂

تو ميتوانستى به چشمانم نگاه كنى و گلويم را با چاقويى تيز ببرى و من ميتوانستم در آخرين  نفس از تو بخاطر خونى شدن دستهايت معذرت بخواهم........
1331