1472
1411
عنوان

مزخرفترین دوست پسر دنیا

332 بازدید | 54 پست

خانواده اون مانع ازدواجمون شدن اونم بعد دوسال دوستی منو ول کرد رفت ازدواج کرد حتی بهم نگفت متاهل شده در حالیکه با من برای عید قرار عقد گذاشته بود.چقدر مثل احمقا تحملش کردم دروغ میگفت قسطام زیاد شده نمیتونم ازدواج کنم ولی تا عید میام!

جالب اینه خودش التماسم میکرد باهاش بمونم این اواخر دوماه یکبار باهاش حرف میزدم بیرونم نمیرفتم چون میدیدم هیچ تلاشی نمیکنه

حالا مثل ادمای نادان هنوز عکسای منو نگه داشته شمارمم دوباره ذخیره کرده توی مجازی دایما دنبالم میکنه گاهی هم سر خیابون مون می بینمش.

خونه یکی از همکاراش پیش مغازه منه شنیدم از اونم حال منو پرسیده انگار خیلی خوشحاله من بعد اون هنوز مجردم

فکر میکنه من بخاطر اون مجرد موندم ولی نمیدونه چه شوک روحی بهم وارد کرد وقتی خبر ازدواجش شنیدم 

کاری کرد از هرچی عشق ازدواج خواستگاری شوهره حالت تهوع بگیرم. اصلا هم حسرت زندگیشو نمیخورم رفته ازدواج سنتی کرده  به قول شاعر تو با من چه کردی که با او کنی

ولی خنده داره خودش منو ول کرد بازم پیگیره منه

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
1444

غلط کرده 

دوست پسرمنم به من گفت باید رابطه ... داشته باشیم چون میدونست من رد میکنم بهانه کرد رفت به سلیقه مامان جونش زن گرفت 

حااااالم از هر چی پسره بهم خورده همشون بیشعور و عوضی به انواع و علایم مختلف 

ولش کن به خودت و زندگیت بچسب 

این وسطا یه موقعیت خوب و عالی هم گیرت اومد شوهر کن منم میخام با شوهرم بسوزونمششششش

زندگی مشترک من و من 🏡
همچین میگی ازدواج سنتی کرده که انگار ،عقب‌مونده هستن کسی که ازدواج سنتی کرده،

ادم ازدواج سنتی نبود

میگفت هرکی دوست دختر خودشو نگیره مال یکی دیگه رو میگیره خخخ

1476
چقدر خنگ بودم دوسال پاش موندم هی میگفت داداشت معتاده خانوادت فلانن خونتون قدیمیه از همه چیز ایراد ...

یوقت مختو نزنه دوباره باهات دوست بشه چیزیو ک انداختی سطل اشغال دوباره از تو سطل برش ندار پیش کش همون خنگی ک ندیده و نشناخته زنش شد همون بهتر ک باهاش ازدواج نکردی کسی ک بعد ازدواجش بازم تو فکر کسی دیگس بدرد سطل اشغال میخوره تا دوماه دیگ بهش فکرم کنی خندت میگیره فدای سرت ،چقد اشغال اشغال گفتما😂🤣

حاجی به پسرا حق بده وقتی من پسر واقعا الان توانم نمیرسه پا پیش نمیزارم شما هم اوضاع جامعه ببین بعد قضاوت کن که پاش وایستادی اون نیومد ببخشید مشکل از شماست که باور کردید گفته عید میام پسری اگه دختری بخواد واقعا بخواد زمان تلف نمیکنه من پسرم دیگه از من بپرس

1331