2726
عنوان

امروز گوشی شوهرم دست بچم بود رفتم بگیرم ازش بعد

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 31 پست
عزیزم من درکت میکنم باز تو باردار شدی و زایمان کردی من همیطور بودم بدون اینا چندکیلویی؟

من قبل دخترم همش ۶۴ ۵ کیلو بودم

با قد ۱۶۲

ی وقتا برا عید و عروسی کسی مثلا رژیم میگرفنک تا ۶۳ ۲

ولی حالا

وزنم ۸۳

قد ۱۶۲😭😭

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاخیر گفتار هیچ مشکبی ندازه همه حرفامون متوجع میشه ولی حرف نمیزنه دکتر بردم چند جا گفتازدزمانی هن ...

عزیزم نترس اگر از اتیسم واینا رد شده که خداروشکر انشاالله چیزی نیست براش دعامیکنم به گفتار درمانی هم ادامه بده

2728

از همین امشب شروع کن. هرچی قبلا میخوردی رو نصف کن بخور. شیرینی و تنقلات هم کم کن. باشگاه هم برو تا بدنت جمع بشه

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
من قبل دخترم همش ۶۴ ۵ کیلو بودم با قد ۱۶۲ ی وقتا برا عید و عروسی کسی مثلا رژیم میگرفنک تا ۶۳ ۲ ول ...

دیووووونه

چرا گریه میکنی

ایطور ک گفتی گفتم۱۱۰و داری

الانم خوبی

راحت میتونی تا عید۶۰بشی از همین فردا شروع کن

شنبه هم هست

از کالری شمار استفاده کن

تو خونه هم تحرکتوببربالا

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.

اشتهام خیلیییییی زیاد شده

همش ب فکر لاغریم تا سفزه پهن میشه یادم میره 

اشتهای غیر قابل وصفی دازم اصلا

ذاروخونه قرص کاهش اشتها ندازه؟

من قبل دخترم همش ۶۴ ۵ کیلو بودم با قد ۱۶۲ ی وقتا برا عید و عروسی کسی مثلا رژیم میگرفنک تا ۶۳ ۲ ول ...

۸۳وزن بالایی نیست من سر بارداری اول ۳۰تا اضاف کردم الان سه تا بچه دارم حتی از مجردیم هم بهتر شدم

یه رژیم درست و حسابی بگیر بعدش دیگه فقط مراقب باش چاق نشی

دیووووونه چرا گریه میکنی ایطور ک گفتی گفتم۱۱۰و داری الانم خوبی راحت میتونی تا عید۶۰بشی از همین ف ...

وای تا عید بشم ۶۰ از خوشحالی بال در میارم

ینی میشه

اشتهام خیلیییییی زیاد شده همش ب فکر لاغریم تا سفزه پهن میشه یادم میره  اشتهای غیر قابل وصفی د ...

فقط اراده کن . ماه اول که شکمت جمع شد و کم کردی چنان روحیه و انگیزه ای میگیری که غذا ببینی بدت بیاد

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
وای تا عید بشم ۶۰ از خوشحالی بال در میارم ینی میشه

چرا نشه

حتما میشه

فقط شروع کن نذار همین وزن الانت بعدا باز ارزوبشه برات

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
اشتهام خیلیییییی زیاد شده همش ب فکر لاغریم تا سفزه پهن میشه یادم میره  اشتهای غیر قابل وصفی د ...

اگه با همین فرمون بری جلو وزن الانت ارزوت میشه 

2706