2726

‎بعد قفلشو زدم دیدم تو گالریش بوده دخترم 

‎یهو عکس خودمو دیدم که داشتم به دخترم غذا میدادم شوهرم یواشکی ازمون گرفت

‎به حال خودم تاسفففف خوردم

‎کی اینجوری شدم  چقدررز چاق شدم شکم چند لایه و سینه های بزررررگ پهلو های اویزون

‎هیچ وقت فکر نمیکردم اینجوری باشم

‎عکسو پاک کردم و رفتم جلو اینه

‎ایستادنی بهتز بودم ولی نشستنی افتضاحححح

‎شوهرم پیش خودش چی فکر میکنه(حالا هر چیم بگیم دلشم بخاد و مگه چیه والا ما زنا خودمونم ازهیکل زشت و چاق بدمون میاد)

‎برعکس شوهر من مادرش و ۳ تا خواهراش همشون مانکننننن

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ک میدونستم چاقم ولی خب فکر نمیکردم که نشستی بی هوا یکی ازم عکس بگیره اینقدر بد بیوفنم

همش موقع عکس گرفتن یکم شکمم میداذن تو و خودمو جمع میکردم

بی هوا کسی ازم عکس نگرفته بوذ

2728

دختر خاله من چهار ماه برنج و نون و روغن نخورد فقط غذای آبپز میخورد ۱۴ کیلو کم کرده

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
خودم ک میدونستم چاقم ولی خب فکر نمیکردم که نشستی بی هوا یکی ازم عکس بگیره اینقدر بد بیوفنم همش موقع ...

عزیزدلم!برو باشگاه خوشتیپ و خوش هیکل شو😎

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...

عزیزم

چقد خوب که متوجه شدی و به خود اومدی

تلنگر خوبی بود،استارت بزن.از شام امشب شروع کن

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
دخترت چشه عزیزم که حرف نمیزنه

تاخیر گفتار

هیچ مشکبی ندازه همه حرفامون متوجع میشه ولی حرف نمیزنه

دکتر بردم چند جا گفتازدزمانی

هنو هیچی اثر نداشته

فقط یه تعداد کلمه میگع

از اتیسم و ...هم رد شده خدا شکز

نمیدونم چرا حرفرنمیزنه

مگه قد و وزنت چنده؟

منم مثل شما بودم یه روز تصمیم گرفتم و حسابی لاغر کردم ولی الان سه کیلو دوباره اضافه کردم اصلا حسش نیست دوباره کم کنم همش امروز فردا میکنم

از پنجره دل خدا دید بهتری دارد
2706