2733
2734

فرزندان ما چگونه می اندیشند؟

کودکان مان چگونه می آموزند؟

اشتباهات فاحش تربیتی کودکانمان کدامند؟

آیا می توان از این اشتباهات کشنده روح فرزندانمان احتراز نمود؟

چگونه می توان در سرنوشت خود، خانواده، کشور و دنیا موثر بود؟

چگونه روحیه و خلاقیت کودکانمان خرد می گردد؟ آیا راه برگشت و جبرانی وجود دارد؟

چهار ویژگی نوزاد انسان کدامند؟

چگونه فرزندانمان را بی آنکه احساس فشار و تحمیل کنند راهبری و هدایت کنیم؟

هم اکنون مقاله صدها نکته مهم و بسیار متفاوت در تربیت فرزندان را مطالعه کنید (کلیک کنید...)

-----------

قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی |استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان | درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس |درمان افسردگی | افزایش فروش |افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها

سلام

ایاشماروانشناس هستید

چه عواملی باعث میشه تمرکز بچها کم بشه 

راهکارهای افزایش تمرکزچی هست

بابازی وتمرین تمرکز

چقدرزمان میبره تاتمرکز بچه مون زیادبشه؟؟

ایااین افزایش تمرکزدائمی یانه فقط همون مقطعی که کارکردیم تاثیرداره وبه مروراگر تمرین های تمرکزانجام ندیم تمرکزشون پایین میاد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
سلام ایاشماروانشناس هستید چه عواملی باعث میشه تمرکز بچها کم بشه  راهکارهای افزایش تمرکزچی هس ...

سلام

لطفا مطالب این صفحه را مطالعه کنید خیلی به شما می تواند کمک کند...

---------------

قانون جذب چیست؟ | بهترین روانشناس |  فروش موفق | ترفند های بازاریابی عصبی |استفاده از تجسم خلاق | مشاور کسب و کار | مشاور کودک و نوجوان | درمان استرس و اضطراب | درمان وسواس |درمان افسردگی | افزایش فروش |افزایش فروش محصولات | قدرت باور نکردنی تلقین | قانون جذب ثروت | بازاریابی عصبی چیست؟ | تغییر باورها

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.