2703
2553
عنوان

تیکه های خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 61 پست
خدارو شکر که نمیبینیشون انشاالله من هرگز نبینمشون

ایشالا ک سر قبرشون بری.غصه زیاد نخور من تو اون یکسالی ک عذابم دادن هزارتا مریضی گرفتم کیست گرفتم تنبلی تخمدان گرفتم  .یه ماه کامل پاهام بی حس شده بود خعلی بد بود .سعی کن زیاد عصبی نشی

سلام ملیکم
هعی خدا منم کشیییدم .چهار سال عقد بودم سه سال عالی بود تنها نگرانیم فقط خونه خودم رفتن بود .یک سال ا ...

اره به خدا عقد خیلی حوصله میخواد منم خیلی حرص خوردم و مریض شدم توی عقد 

خدا ازشون نگذره هیچ وقت حلال نمیکنم

یارب نظر تو برنگردد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نرو ديگه تحويلشون نگير

خیلی دلم میخواد نرم دیگه هیچوقت یعنی میشه نرفت خیلی پررو هستند میترسم بیان سرخونمون مادرشوهرم میگه خانوادتو نباید دوست داشته باشی بدون اونا میتونی زندگی کنی بدون ما نه من مادرتم جاریت خواهرت

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2720
ایشالا ک سر قبرشون بری.غصه زیاد نخور من تو اون یکسالی ک عذابم دادن هزارتا مریضی گرفتم کیست گرفتم تنب ...

الان چشام تار شد انقد گفتم مادرم مریض شد از اعصاب نازه از بیمارستان اومد انقد امروز خودمو زدم فقط بخاطر پدرومادرم خودکشی نمیکنم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
ایشالا ک سر قبرشون بری.غصه زیاد نخور من تو اون یکسالی ک عذابم دادن هزارتا مریضی گرفتم کیست گرفتم تنب ...

ایشالله ایشاالله

اره به خدا عقد خیلی حوصله میخواد منم خیلی حرص خوردم و مریض شدم توی عقد  خدا ازشون نگذره هیچ وق ...

خدا از عمم نگذره ک اومد زندگبمو از هم پاشوند .شوهرم اخریا خودش میفهمید ک مقصر خانوادشن وگرنه اگه ب جلوشون وانمیستاد الان طلاق گرفته بودیم.ایقد اذیتمون کردن ک شوهرم از ننه باباش بیزاره 

سلام ملیکم
2714
یعنی چی اینا کین توهم هیچی نگفتی

کاش دهنشو چنگ می‌گرفتم چندبار چیزی نگفتم دوهفته پیش که جلو مامانم گفت بغل زدم مامانمو عصبی شدم گفتم من دنیام‌ پدر و مادر وخواهرامن فقط اینارو دوست دارم 

خیلی دلم میخواد نرم دیگه هیچوقت یعنی میشه نرفت خیلی پررو هستند میترسم بیان سرخونمون مادرشوهرم میگه خ ...

تف ب همچین پدر مادری.چقد ادم باید احمق باشه ک خونوادشو ول کن بره سمت خونواده شوهرش اونم این مدلیش

سلام ملیکم
با گفته های شما من واقعا میترسم از ازدواج کردن چقد ادما اخلاقای پنهان دارن که بعد از ازدواج معلوم می ...

خیلی خیلییییی تورو خدا از خانوادش‌ تحقیق کن از اخلاق مادرش تحقیق کن بعد ازدواج کن بخدا خیلییییی سخته خیلی

خدا از عمم نگذره ک اومد زندگبمو از هم پاشوند .شوهرم اخریا خودش میفهمید ک مقصر خانوادشن وگرنه اگه ب ج ...

من همش میگم خدا سرشون بیاره ایشالا 

ولی بنظرم استارتر باید یکم جرب زبونی کنه البته جزییات که نمیدونم ولی مادرشوهرش فک میکنه  وابستگی به مادر و خانوادش توی زندگی تاثیر بد میذاره که این حرفو زده میخواد یکم از خانوادش جداش کنه ولی بلزم خوبه گفته من مادرتم جاریت خواهرت 

خانواده شوهر من که هنوز بعد پنج سال زیاد منو به رسمیت به عنوان عروسشون قبول ندارن 

یارب نظر تو برنگردد...
تف ب همچین پدر مادری.چقد ادم باید احمق باشه ک خونوادشو ول کن بره سمت خونواده شوهرش اونم این مدلیش

دقیقاً من باید از دست اینا چیکار کنم خدایااااااااااااااااا 

خیلی خیلییییی تورو خدا از خانوادش‌ تحقیق کن از اخلاق مادرش تحقیق کن بعد ازدواج کن بخدا خیلییییی سخته ...

مگه ب تحقیقه .بی شرفا همچین رنگ عوض میکنن بعد عروسی.همچی ب شانسه اگه شانس نداشته باشی بهترین خانواده میشه بدترین یا برعکس

سلام ملیکم
من همش میگم خدا سرشون بیاره ایشالا  ولی بنظرم استارتر باید یکم جرب زبونی کنه البته جزییات که ن ...

آخه اون مادرم باشه که من باید اشهدمو بخونم از نظرش عروس یعنی کلفت میرم خونشون مستقیم میرم آشپزخونه خواهرش مریض بود می‌گفت بیا پرستاریشو کن اونموقع بیست روز عقد بودم تایپیکامو بخون تایپیک مادرشوهر تا متوجه بشید این زن چ بلاها سرم آورد

2706