2410
2553
عنوان

تیکه های خانواده شوهر

779 بازدید | 61 پست

بلاهایی که مادرشوهر سرم آورد دروغهاش کنایه هاش تیکه کنایه برادر شوهرها جاری و منی که آروم وساکتم حرفی نمیزدم تو این ده ماه عقد الان دارم سکته میکنم از فشار وقتی یادم میاد از روز عقد تا حالا این هفته جمعه نرفتم و راضیم هیچوقت نرم متنفرم ازشون

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

محترمانه و با لبخند جواب بده،نه میتونن ناراحت بشن چون با لبخند گفتی و نه خودت غصه می خوری

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حرفی نیست😐 وقتی تونستی تحمل کنی و هیچی نگی و پروبال بدی بهشون

خجالتیم خودخوری میکردم الان تموم بدنم می‌لرزه حالم بده دارم سکته میکنم

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

عزیزم هنوز اولشه چرا حساسیت نشون میدی نقطخ ضعف نده بهشون خونسرد باش و بیتفاوت و مودبانه جواب بده تا کار به کارت نگیرن به این زودی ارتباط قطع نکن بده میشی

لطفا واسه سلامتی نی نی م یه صلوات مهمونم کنین 
2714

اگر عقدی اینو بدون بعضی خانواده ها کلا این مدلن توی عقد حسابی عروس اذیت میکنن بعد عروسی بهتر میشن یکم فقط یکم ...

ولی کلا یه روزی صبرت سر میاد برا مسائل راهکار پیداکنی بهتر از تحمل کردنه 

شوهرت چی میگه

یارب نظر تو برنگردد...

هعی خدا منم کشیییدم .چهار سال عقد بودم سه سال عالی بود تنها نگرانیم فقط خونه خودم رفتن بود .یک سال اخر مادر .مادرشوهرم ک میشه عمم پاش ب زندگیش باز شدو راه کار یاد این خاک تو سرا میاد .یه ساله پیر شدم هزارتا مریضی اومد سراغم از غصه اخرم مامان بابام دیگه خودشون پاشدنو بساط عروسیمو راه انداختن.از بعد عروسیم ندیدمشون یک سالی میشه .

سلام ملیکم
اگر عقدی اینو بدون بعضی خانواده ها کلا این مدلن توی عقد حسابی عروس اذیت میکنن بعد عروسی بهتر میشن یک ...

میگه جوابشونو بده اصلا نمیگه بیا خونمون اوایل میگفت بعد که فهمید و دید رفتارشونو دیگه اصلا ازم نمی‌خواد 

هعی خدا منم کشیییدم .چهار سال عقد بودم سه سال عالی بود تنها نگرانیم فقط خونه خودم رفتن بود .یک سال ا ...

خدارو شکر که نمیبینیشون انشاالله من هرگز نبینمشون

میگه جوابشونو بده اصلا نمیگه بیا خونمون اوایل میگفت بعد که فهمید و دید رفتارشونو دیگه اصلا ازم نمی‌خ ...

خب اینطورم خوب نیس که نباید میدون خالی کنی ولی خودتم سبک نکن رفتار اونا نباید بینتون سردی بیاره الان امروز جمعه اگر خونشون نیستی باااااید یا اون بیاد یا بیرون برید عقدین مثلا هااا

یارب نظر تو برنگردد...
2706