1608
1609
عنوان

خانوم ها شام چی دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 77 پست

خونه مامان بزرگمم 

خالم ماکارونی درست میکنه

شهلا الهی بمیرم برات..خداوکیلی صدتومن میدم...شهلا جون مادرت ...وقتی از امضام خوشت نمیاد میتونی دهنت رو ببندی اره میتونی دهنت رو ببندی بخاطر همین زبونته دیر اومدی نخواه زود برو   

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

املت میخوام بپزم هوس کردم😋

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

منتظرم شوهرم از حموم بیاد بریم پایین جوجه درست کنیم تو حیاط پا منقل جاتون صورتی

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
1613
خونه مامان بزرگمم  خالم ماکارونی درست میکنه

خوش بحالت خوش بگذره عزیز

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
8
ته چين

ته چین واقعا خوشمزه میشه؟هی میخوام درست کنم بعد پشیمون میشم😁

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1403

هیچی ،باردارم حالت تهوع دارم ،شکمم بدجور درد میکنه همینجوری بیحال افتادم ،نمیتونم پاشم چیزی درست کنم 😭😭😭😭

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجدکوچولویی ک تو دلمه هدیه امام حسینه ،خداخواست بهم بده 😘منم باجون و دل قبولش کردم 😍😍
خوش بحالت خوش بگذره عزیز

مرسیی 😍

شهلا الهی بمیرم برات..خداوکیلی صدتومن میدم...شهلا جون مادرت ...وقتی از امضام خوشت نمیاد میتونی دهنت رو ببندی اره میتونی دهنت رو ببندی بخاطر همین زبونته دیر اومدی نخواه زود برو   
1578