1464
1411
عنوان

خانوم ها شام چی دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 77 پست
هیچی ،باردارم حالت تهوع دارم ،شکمم بدجور درد میکنه همینجوری بیحال افتادم ،نمیتونم پاشم چیزی درست کنم ...

عزیزم😑

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1484

من یکم قیمه از دیشب دارم میخوام سینه مرغ و سیب زمینیم سرخ کنم... جاتون خالی

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1485
1476
خودتون درست میکنید دستورشو بگو

مرغ و اب پز میکنم بعد روشو کاملا پودر لیمو میریزم توو روغن داغ سرخ میکنم سیب زمینی هم جدا سرخ میکنم با برنج نوش جان میکنه شوهر جان😁یکمم جدا سس غلیظ واسه بچم میذارم که البته این دل به خواهه

سومین کاربریمه😢لطفا با هم مهربون باشیم من نه دیگه شماره دارم نه ایمیل واسه کاربری چهارم!😒😥
ما فردا شله زرد نذری داریم😁

خوشبحالتون منم دلم نذری میخواد

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍
1457