1464
1411
عنوان

خانوم ها شام چی دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 478 بازدید | 77 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

املت میخوام بپزم هوس کردم😋

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍

منتظرم شوهرم از حموم بیاد بریم پایین جوجه درست کنیم تو حیاط پا منقل جاتون صورتی

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
1436
1485
ته چين

ته چین واقعا خوشمزه میشه؟هی میخوام درست کنم بعد پشیمون میشم😁

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍
1476

هیچی ،باردارم حالت تهوع دارم ،شکمم بدجور درد میکنه همینجوری بیحال افتادم ،نمیتونم پاشم چیزی درست کنم 😭😭😭😭

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجدکوچولویی ک تو دلمه هدیه امام حسینه ،خداخواست بهم بده 😘منم باجون و دل قبولش کردم 😍😍
1508