2726
عنوان

انتخاب کدوم ؟ شما بودین کدومو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۲۱

زن مرد بچه دار نشی جوونیت تباه میشه هر چی داره مال بچشه نمیذاره یه آب خوش از گلوت پایین بره تازه این پیر مردا هفت خطن مطمین باش تو ثروتش هم اغراق کرده

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
2728
زن مرد بچه دار نشی جوونیت تباه میشه هر چی داره مال بچشه نمیذاره یه آب خوش از گلوت پایین بره تازه این ...

نه بابا من غلط بکنم ...

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
تو کافی شاپ پاریس اشک بریزی بهتر از اینه تو خونه با بی پولی اشک بریزی .  متوجه شدی که نظرم رو ...

خخخخ آره 

۲۱

اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم 

منم ۲۱ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس بدیه که با یه مرد که همسن پدرمه ازدواج کنم  قطعا اون بچشم دوس نخواهم داشت ...حتما یه جنبه منفی هم داشته زن اولش طلاق گرفته 

اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم  منم ۱۲ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس ...

۱۲ سالتونه؟!!!!!

اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم  منم ۲۱ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس ...

اولی تو یه خانواده اینچنینی بزرگ شده و اصلاااا بعضی رفتاراش ذاتیه یعنی قشنگ‌باید نصف عمرت  بذاری تا یه تغییری بکنه

2706