1507
1520
عنوان

انتخاب کدوم ؟ شما بودین کدومو انتخاب میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 34 پست
تو کافی شاپ پاریس اشک بریزی بهتر از اینه تو خونه با بی پولی اشک بریزی .  متوجه شدی که نظرم رو ...

خخخخ آره 

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔
۲۱

اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم 

منم ۲۱ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس بدیه که با یه مرد که همسن پدرمه ازدواج کنم  قطعا اون بچشم دوس نخواهم داشت ...حتما یه جنبه منفی هم داشته زن اولش طلاق گرفته 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم  منم ۱۲ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس ...

۱۲ سالتونه؟!!!!!

1475
اگه بتونم رو اخلاق اولی کار کنم همون اولیو انتخاب میکنم  منم ۲۱ سالمه و پدرم ۴۵ سالشه یعنی حس ...

اولی تو یه خانواده اینچنینی بزرگ شده و اصلاااا بعضی رفتاراش ذاتیه یعنی قشنگ‌باید نصف عمرت  بذاری تا یه تغییری بکنه

8
اولی تو یه خانواده اینچنینی بزرگ شده و اصلاااا بعضی رفتاراش ذاتیه یعنی قشنگ‌باید نصف عمرت  بذار ...

همینکه اینو فهمیدی تو زندگی کلی جلویی

هیچ کدومو برندار خواهر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
1476