2726
عنوان

من همونیم که گفتم پسره.... میخواد

261 بازدید | 16 پست

گفت بیا با هم باشیم برای همه چی.منم قبول نکردم و تا چند روز حرفشو نزدیم ولی من کوتاه نیومدم گفتم نه عکس نه پیش هم باشیم.

آخرش امروز بهم گفت من به اونچیزی که تو میخوای راضی هستم و کوتاه میام از خواستم‌...فقط بخاطر اینکه تو آسیب نبینی

باید خوشحال باشم یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان داره یه جوری باهات رفتار می کنه که مثلا بگه شیفته ت است اما گلم خواهر قشنگم دخترا عاطفی ند وابسته میشی بعد با احساساتت بازی می شه 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
درک نمیکنم اینایی ک میرین دوس میشین با کسی بعد توقع دارین فقط طرف نگاتون کنه 😂اونم تو ابن دوره زمون ...

والا به خدا ، دوست پسر داشتن که افتخار نیست بدو بدو بریم تو صف دوست پسر پیدا کردن خخخخخخ

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
والا به خدا ، دوست پسر داشتن که افتخار نیست بدو بدو بریم تو صف دوست پسر پیدا کردن خخخخخخ

هموووون خب نمیخوان رابطه داشته باشن موندم چرا میرن پسر بازی مثه اینه ک از آتیش انتظار داشته باشی نسوزونه 

ولی من به قصد ازدواج باهاش آشنا شدم نه دوستی

قصد شما مهم نیست ، قصد طرف مقابل مهم گلم ، کسی کسی رو بخواد زیر نظر خانواده ها این کار و می کنه 

2706