1464
1482
عنوان

من همونیم که گفتم پسره.... میخواد

233 بازدید | 16 پست

گفت بیا با هم باشیم برای همه چی.منم قبول نکردم و تا چند روز حرفشو نزدیم ولی من کوتاه نیومدم گفتم نه عکس نه پیش هم باشیم.

آخرش امروز بهم گفت من به اونچیزی که تو میخوای راضی هستم و کوتاه میام از خواستم‌...فقط بخاطر اینکه تو آسیب نبینی

باید خوشحال باشم یا نه؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

الان داره یه جوری باهات رفتار می کنه که مثلا بگه شیفته ت است اما گلم خواهر قشنگم دخترا عاطفی ند وابسته میشی بعد با احساساتت بازی می شه 

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
1485
درک نمیکنم اینایی ک میرین دوس میشین با کسی بعد توقع دارین فقط طرف نگاتون کنه 😂اونم تو ابن دوره زمون ...

والا به خدا ، دوست پسر داشتن که افتخار نیست بدو بدو بریم تو صف دوست پسر پیدا کردن خخخخخخ

سلام دوست من لطفا سه صلوات برای اموات بی وارث و بد وارث بفرست اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ
والا به خدا ، دوست پسر داشتن که افتخار نیست بدو بدو بریم تو صف دوست پسر پیدا کردن خخخخخخ

هموووون خب نمیخوان رابطه داشته باشن موندم چرا میرن پسر بازی مثه اینه ک از آتیش انتظار داشته باشی نسوزونه 

ولی من به قصد ازدواج باهاش آشنا شدم نه دوستی

قصد شما مهم نیست ، قصد طرف مقابل مهم گلم ، کسی کسی رو بخواد زیر نظر خانواده ها این کار و می کنه 

1474
هموووون خب نمیخوان رابطه داشته باشن موندم چرا میرن پسر بازی مثه اینه ک از آتیش انتظار داشته باشی نسو ...

موافقم