2410
2553

سلام خانما چرا بعضیا انقد دور از انسانیت هستن دلم شکست واقعا،،،یعنی یه اجنبی داره کوردهای مظلوم رو میکشه ما باید خوشحال شیم،،بخدا جنازه ی بچه کوچیک رو رودست مادرش دیدم زجه میزد ک گناه این بچه چیه،،واقعا دلم شکست وجای تاسفه ،،ب جای اینکه ی دنیای اروم وبدون توپ و تانک رو آرزو کنیم خوشحال شیم ک اره طفلهای معصوم وزنهای بی گناه میمیرن واقعا از مردن کسی شماها خوشحال میشین،اینم بدونید ترک وکورد،بلوچ وفارس ولر نداره ماهمه ایرانی هستیم،،وهوای همو داریم...من تو زلزله کرمانشاه دیدم ک همه ایرانیا کمک میکردن برای اون کاربر هم متاسفم...

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم ولش کن من کردا و ترکایی رو دیدم که به معنای واقعیییییی انسان هستن این حرفا به ذات آدم برمیگرده اون میتونست هرنژادی باشه

پرچم هم تورکا هم کوردا و کل نژادام(گیلک لر بلوچ و...) بالاست😅😅💖💖💖

2714
کدوم تاپیک گلم

تاپیک تعطیل شد ب خاطر توهین بی ادبانه ودور از انسانیت اون شخص،،ی خانم گفت من با ی ترک ازدواج کردم الان فامیلمون گفته چطور دوام میاری تو ترکا،،منم گفتم همه جا خوب وبد هست خدایی من کورد هستم دامادوعروس ترک داریم خیلی ماه ومهربونن،،ولی اون کاربر کاملا بی ادب بود

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706