1464
1411
تاپیک تعطیل شد ب خاطر توهین بی ادبانه ودور از انسانیت اون شخص،،ی خانم گفت من با ی ترک ازدواج کردم ال ...

منم کوردم عزیزم 

ولی ترک و کورد نداره باید آدم باشیم

انشان باشیم

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
اگه منظورتون اینه که راس میگید. اما اون روزم یکی از کوردها تو یه تاپیکی گف تورکهای کثافت! آخه ما چیک ...

عزیزم هرکه الکی توهین کنه خودش کثافته

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

اگه منظورتون اینه که راس میگید. اما اون روزم یکی از کوردها تو یه تاپیکی گف تورکهای کثافت! آخه ما چیک ...

ترکای ایران خیلی خیلی شبیه بقیه مردم ایران هستن اصلا نمیتونم تصور کنم یکی ترک ایران رو با ترک ترکیه یکی بدونه

رفیق گرمابه و گلستان   
ان شاءالله هر کسی از کشته شدن آدمهای بی گناه خوشحال میشه خودش به همون روز بیفته تا بفهمه درد دیگران ...

ان شالله

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...
1436
منم کوردم عزیزم  ولی ترک و کورد نداره باید آدم باشیم انشان باشیم

دقیقا

عزیزم ترک و کورد نداره اون ادم با این تاپیک شعور خودش و نشون داده بهتره بین هم وطنامون تفرقه نندازیم   

«شما هر وقت تلاش می کنید چیزی را بیشتر توضیح بدهید بیشتر ضعیف هستید، در نتیجه قدرت در این است که شما در هیچ زمینه ای هیچ وقت توضیح ندهید و کاری را که به نظرتان صحیح و درست است انجام داده و بدانید که حقیقت هیچ وقت پنهان و پشت ابر نمی ماند و بعد از یکسال، دوسال، پنج سال یا ده سال آنهایی که قضاوت کردند، متوجه اشتباه خودشان می شوند. تجربه ثابت کرده که هرچقدر بیشتر توضیح می دهید بیشتر فحش می خورید و بیشتر به شما حمله می شود تا نهایتاً به جایی می رسید که به گریه می افتید و بعد از آن باز هم فحش خواهید خورد و قضاوت خواهید شد ». مهران مدیری

من فارسم ولی عاشق کردام عاشقشونما 

اگه کردا نباشن شجاعت و انسانیت معنا نداره 

من خیلی دوستون دارم شما خیلی خوبید 

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی  همه ی عمرش فکر میکرد که تو رفیق و هم اتاقش بودی اونوقت چی ؟
1444

نه کردای سوریه ربطی ب کوردای ایران دارن نه تورکای ترکیه به ترکای ایران 

قبل از هر چیز هموطنیم زشته این حرفا 

اصلا زشته اسم نژاد همدیگرو بیارین 

قلب آدم ب درد میاد الان دولت مزدور ترکیه داره جنایت میکنه 

نباید پای مردمش نوشت یا پای ترکای ایران این از بیسوادی و نفهمی یکنفره ک ربطش میده بهم

و اینکه ی زمانی گروه پ ک ک که یک گروه تروریستی کرد بودن خیلی از جوونای کشور ترکیه و سربازهای بی زبون لب مرز ایران و کشتن و شهید کردن 

اون زمان یادم نمیاد یک نفر از ترکا اهانتی ب کردا کرده باشن

فقط میشه تاسف خورد ایرانی ها همیشه کاسه داغ تر از آش هستن 

انشالله ک خدا به این مردم بی گناه کمک کنه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻😔😔

1418

حالا جالب این فوتبالیستای تیم ملی ترکیه ست که بعد از هر بازی میرن جلو تماشاگرا ،به افتخار عملیات نظامی ارتششون تو سوریه،سلام نظامی میدن،تماشاگرای ترکم همراهی میکنن باهاشون،تازه فیفا اخطار داده بهشون که رفتار سیاسی نداشته باشن!امروزم تو فرانسه این کارو کردن!

بی شعوری نژاد نداره من ترک زاده هستم که عروس کرد ها شدم  نسل کشی زشته و در شان انسان نیست حی ...

ایول آجی،،اره وصلت ترک وکورد زیاده😘

1469