1472
1459

خواهرشوهرم هرجوربخواد منومیسوزونه

ولی حتی جرات ندارم پیش شوهرم ازش گله کنم چون منومقصرمیدونه وخاهرشوفرشته

سرم دادمیزنه ک تومیخوای خواهرمو بامن بریزی بهم

انقد تو خونه خودم غریبم....

همشوهمش طرف اونه همیشه همیشه

بدترین حرفم بم بزنه میگه حق نداری جوابشوبدی یاحتی پشت سرش بدبگی 

خودشم حتی ب روشم نمیاره اصلا....

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

من ک تازه با شکم حامله تموم بدنم از ناراحتی میلرزید و این شب اربعین ب امام حسین سپردمشون😭 سر خاهرشوهر و فامیلای شوهر، ک الکی میچزونن و شوهرم باور نمیکنه و میگه حق با اوناس و اونا راست میگن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید؟ ممنون میشم❤️خداجونم هزاربار شکرت بخاطر هدیه هات❤️خدایا به همه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح هدیه کن بحق بزرگیت❤️
من ک تازه با شکم حامله تموم بدنم از ناراحتی میلرزید و این شب اربعین ب امام حسین سپردمشون😭 سر خاهرشو ...

چکارمیکنی پس

منم مثل توام

فک میکردم حامله باشم دیگه شوهرم بهترمیشه ولی فک نکنم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
چکارمیکنی پس منم مثل توام فک میکردم حامله باشم دیگه شوهرم بهترمیشه ولی فک نکنم

بهتر شده قهر نکرد ولی بازم حق رو ب من نداد و گفت خاهر و مادرم ب هیچ وجه دروغ نمیگن

قبلا قهر میکرد و... 

نمیدونم چ کنم اصلا هم اهل سیاست نیستم بلد نیستم نقش بازی کنم هر احساسی تو دلمه نشون میدم و میگم😔

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید؟ ممنون میشم❤️خداجونم هزاربار شکرت بخاطر هدیه هات❤️خدایا به همه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح هدیه کن بحق بزرگیت❤️

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن