1464
1411

مراسم روضه اربعین..ببشتر از ۲۰ ساله که برگذار میکنیم..شب اربعین تا صبح شله زرد درست میکنیم و حلوا و کل مراسم سفره رو تهیه میبینیم..و روضه های حضرت زینب و حضرت قاسم و آل حسین رو روز اربعین برگذار میکنیم..خیلی ها حاجت گرفتن و هرسال به جمعیتمون اضافه شد..الهی خدا به حق ابن شب حاجت هاتون رو ختم به خیر کنه..نیت کنید و یا حسین بگید تا به نیتتون صلوات بدم..

خدا خیلییییی مهربونه🤗

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

منم دعاکن عزیزم اجرت باامام حسین

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

سلامتی و ظهور امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
1444

یا حسییین .. برای من دعا کن ک ی جریانی برام ختم ب خیر بشه و رسوایی واسه خونوادم ب بار نیاد .. 

و اینک مشکلات من و عشقم حل بشن و بهم برسیم .. اسمم محدثه اس 😍😍 برای آرامش دل مادرمم دعا کن

حاجت روا شی ایشالله ..

کاربر قدیمیم .. حساب قبلیم ترکید .. 😒 

من لطفا 

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
1474
1331