1507
1520

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3383702/صدها-نکته-مهم-و-بسیار-متفاوت-در-تربیت-فرزندان

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

ایشون الان تاپیک زدن نمیدونم روانشناس هم هستن یانه

بنمای چهره ات راتادل قرارگیرد     قطعه گمشده از پرپرواز کم است یازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس استعرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
میفرستی عزیزم ایدیشو

عزیزم من روانشناسی اجتماعی خوندم 

الانم وقت بیکاریمه خواستی درخواست بده ایدی مو بدم بیای پیویم 

خدایا قربونت بشم تورو با اون همه عظمت همه قبول ندارن منو چرا قبول داشته باشن

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عزیزم من روانشناسی اجتماعی خوندم  الانم وقت بیکاریمه خواستی درخواست بده ایدی مو بدم بیای پیویم ...

میشه درباره تمرکزعلل کم بودن وکم شدن تمرکز دربچها

راهکارافزایش تمرکز

واینکه افزایش تمرکز دائمی یانه مقطعی بایددائم روش کارکنیم

میشه درباره تمرکزعلل کم بودن وکم شدن تمرکز دربچها راهکارافزایش تمرکز واینکه افزایش تمرکز دائمی یان ...

روان شناسی رشد نخوندم عزیز من

خدایا قربونت بشم تورو با اون همه عظمت همه قبول ندارن منو چرا قبول داشته باشن
1473
روان شناسی رشد نخوندم عزیز من

گفتم شاید مطالعه داشتید دراین زمینه 

من راهکارهاش خوندم تقریبامیدونم 

امادوست داشتم دلایل کم شدن تمرکز واینکه ایادائمی افزایش تمرکزیامقطی یکم بیشتربدونم

ممنونم که پاسخ دادید