1472
1411

من عزیزم تا حدودی

جونم بگو

هیچکی نمیدونه عزرائیل ، بالای کدوم دیوار / پشت کدوم درخت / توی کدوم ماشین یا بعدِ کدوم خداحافظی قایم شده ... قبل از آخرین خداحافظی دلی رو نشکون ، پشت کسی رو خالی نکن .. کسی رو تنها نزار ...😔

روانشناسیش خوب باشه ؟؟ 

مثل اینه بگی نقاشیش خوب باشه 😅

روانشناسی یه تخصصه خیر سرش 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
من عزیزم تا حدودی جونم بگو

نمیدونم چیکار کنم 

دوست پسرم یه حالتایی افسردگی گرفته و یجورایی شده اخلاقش بداخلاق شده و اونقدری که میخوام اتیشی عاشقم نیست

خیلی ناراحتم عزیزم‌ کات کردم😭

چند وقت باهم بودین عزیزم ؟ چرا کات کردین؟

هیچکی نمیدونه عزرائیل ، بالای کدوم دیوار / پشت کدوم درخت / توی کدوم ماشین یا بعدِ کدوم خداحافظی قایم شده ... قبل از آخرین خداحافظی دلی رو نشکون ، پشت کسی رو خالی نکن .. کسی رو تنها نزار ...😔
8
امروز شده یه سال عزیزم  دوسم داره ولی اصلا ادم باحالی نیس همش تنهام و حوصلم سر میره

عزیزم خودش هم به جدایی راضی شد؟

1476
عزیزم خودش هم به جدایی راضی شد؟

نه اصلا 

با هم امروز بحث کردیم و گقتم تو اصلا دوسم نداری خسته شدم از این وضع 

خوبه منم برم با کس دیگه سرمو گرم کنم؟؟

گفت خفه شو مگه خرابی تو 

و بعدشم ناراحت شد و قطع کرد 

منم قلبا رو از اینستا و تلگرامم پاک کردم ولی اون تا الان کاری نکرده

1331