2726
عنوان

دختر دایی حسود 😐

1939 بازدید | 29 پست

دختر داییم ۲۸ سالشه و متاسفانه ازدواج نکرده و خواستگار هم نداره! من ازش ۸ سال کوچیک ترم و ازدواج کردم از همون خواستگاری حسادت ها و دو بهم زنی هاش شروع شد 

حتی به موهای منم حسادت میکرد ک برو‌کوتاه کن راحت شی سبک شی چون خودش کچله 😐 ریزش داره 

همش میگفت شوهرت همش سرکاره مهمونی هانمیاددوستت نداره 

من جای تو بودم خون راه مینداختم 

توی هر مراسمی هم که همسرمو ببینه هی میخواد باعاش بگو بخند داشته باشه 

حالا همسرم اصلا نگاش نمیکنه 

امسال همسرم بهش پیام داد و سال جدید رو بهش تحویل گفت( این پیام رو هم برای حرص دادن من داده بود چون اون موقع نامزد بودیم و قهر بودیم و میدونست ک حساسم)داستان از اینجا شروع شد و حالا هی به بهانه های مختلف به همسرم پیام میده و اون پیامو یه چراغ سبز دونسته برا خودش بنظرتون.باهاش چی کار کنم ؟

(اینم بگم که همسرم همه ی پیام هاشو بهم‌نشون داده و‌جواب نداده)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هه مث خاله من. با خالم رفته بودیم یه جایی. و خب شوهرم حساسه ک حتما بهش اطلاع بدم ک رفتم فلان جا و خوشبختانه.منم اطلاع داده بودمااااا.. بعد از چند وقت ب یه بهونه پیام داده بود به شوهرم ک فلان روز با عروس کوجولو رفتیم فلان جا و بهمان و پشفلان😏😏 فک کرده شوهرم نمیدونه و دعوا ب پا میتونه بکنه.. الانم شیش ماهه قهرم با خالم..

اهمیت نده ادمای حسود همه جا هستن.وقتی ازشوهرت مطمئنی دیگه به اون چیکار داری بزار حسودیشو کنه

وقتی نیکی میکنم،احساس شادمانی دارم.و هنگامی که بدی میکنم،احساس شرمساری...این تمام دین من است

از گوشی شوهرت پیام بده با ویس تو واتساپ جفتی کنار هم دیگه و بگو  دیکه پیام به شوهرم نده

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706