2733
2734
چرتو پرت زياد ميگن توجه نكن آبانيا خاصن فروردينيا جذابن فلانيا تاثير گذارن😐😐واقن باورتون ميشه ا ...

من خودم ابانیم خیلیا گفتن لخلاقم خاصه 😁😐

من آبانیم ..ما نسبتا انتقام جو هستیم...واسه همین میگن خاص

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نشنیده بودم تا حالا فقط یه ابان ماهی تو زندگیم دیدم اونم شوهرعمه 

ولی واقعا خاص شکمش دو متر افقی آمده جلو 

چشمهای ریز 

حرف زدنش هم خاص😂😂😂

بوی سیییییرش هم از ۱۰کیلومتری میشنوی

آقا هستم🕵️‍♂️
اووق ب ابانیا

اوق بیشتر به تو و ماه تولدت ...حق نداری به دیگران توهین کنی

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2738

وااایه نهههههههه بدترین و بد اخلاق ترین ادمایی ک دیدم ابانی بودن.

مشخصه های بدشون ایناست

بی نهایت مرموز

حسود

عصبیانیت های وحشتناک

خود مهم پندار

حقه باز و زرنگه قالتاق گونه

توی عشق تعصبی

اصلا خوشم نمیاد از ابانیا

ابانیای عزیز بهتون بر نخوره من چیزایی ک دیدم و نوشتم

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز
اوق بیشتر به تو و ماه تولدت ...حق نداری به دیگران توهین کنی

اول استاتر گفت اوق ب. خردادیا،بخون بعد نظر بده 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
خردادیا خاصن😎 ابانیا مغرور و خشن و میرغضب و گنده بک و اخمو و بداخلاقنننننننن ایش 😭😭

شاید خودتم اینطوری باشی...لطفا توهین نکن

2706