1472
1459

صبوره

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

خوبیاشو بگیم ک میشیم پزو

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉
1473

ولی از قدیم گفتن خوبی شوهرتو جایی نگو گندش بالا میاد😬😬😬

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

من امروز تاپیک زدم مهربونیاشو گفتم بعضیا خوردنم 🥴

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1449

شوهر من خیلی صبوره خیلی آرومه. بشدت کنترل گر هست و کلا وقتی هست من دیگ حواسم ب هیچی نیس خیالم راحت راحته 

خونه مامانش یا فامیلا باشیم خیلی بهم میرسه. برام غذا میکشه نوشیدنی میریزه میوه پوست میگیره حتی. ولی همه این کارا رو تو خونه من انجام میدم براش. 

و اینکه محبت کلامی خیلی داره 😊من دوسدارم 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
وقتی ناراحتم دمبالیچه مرغمو میده من  همون صندوق عقب مرغو میگم 😑

😂😂😂😂حالا چرا تو ناراحتی نکنه ضد افسردگیه

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔
1476
1457