1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473
1334

منم گوش میدم‌😎

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1474

ديبي بوگو🐣

درخواست دوستي قبول نميكنم 😕 پروفم رو كپي نكنين مرسي اه🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻

من هستم🙃

حالِ قلبم بی تو تعریفی نداره میشه برگردی😔               نمیدونم بهم کاش بگی چرا با دل من سردی💔              نَم زده چشامو😢تو که میگفتی داری هوامو بیا بِرِس به دادم اگه میشنوی صدامو💔وای از این زمونه حال دلمو هیچکی نمیدونه غم دوریت داره منو ب آتیش میکشونه😔.                                                                        ❤آرزویت را برآورده میکند آن خدایی ک آسمان را برای خنداندن گُلی میگریاند❤

دیبی حون فقط برعکس حرف نزن اوکی 

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1331