1464
1411

یا کم ؟😁

خداجونم فقط از خودت میخوامش❤                                       کمکم کن هیچ وقت فراموشت نمیکنم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
یعنی فقط تهران یه نم بزنه همه خودشونو خفه میکنن

من عاشق بوتم پس چی کنم کمتر ضایع باشم😔

خداجونم فقط از خودت میخوامش❤                                       کمکم کن هیچ وقت فراموشت نمیکنم 
8
یعنی فقط تهران یه نم بزنه همه خودشونو خفه میکنن

اره اسمون یه قولنج بشکنه کلی بوت با یه ذره ادم که داخلش دیده میشه میان بیرون

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           
بوت واسه گرم نگه داشتن پا و موقعایی که برف و بارونس دیگه هر وقت خودت احساس کردی لازمه بپوش

خب اینجوری یه ماهم نمیشه 

اره اسمون یه قولنج بشکنه کلی بوت با یه ذره ادم که داخلش دیده میشه میان بیرون

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خیلیا تو تابستونم بوت میپوشن چون دوس دارن و استایلشونو تکمیل میکنه 

هیچ قانونی وجود نداره 

همه گفتن فرق تو با این اونه که تو دوسش داری و اون قدرتو نمیدونه          گفتم با خنده آخه دیوونه تا یکی نره هیشکی قدرشو نمیدونه 🥀
1474

تو اصفهان یه ذره بارون میزنه ملت کاپشن و چکمه در میان...

اصن اینقد ختده دار میشه تو هوای خوب و مطبوع خودشونو میچپونن تو بوت و کاپشن

آقا الان دیگه اکثر ایران هوا به اون سردیا نمیشه چرا اینقد الکی پول به این چیزا میدین که مجبور بشین در هرشرایطی،بپوشین و موجب شادی ملت بشین😂😂😂

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1331