2726

سلام من چند وقت پيش اى وى اف كردم كه منفى شد چون شوهرم اسپرمش ضعيفه يعنى شكل اسپرمش صفره ولى تعدادش خوبه خيلى هم تقويت كردم ولى خوب نشده الان خيلى نا اميدم احساس ميكنم شايد هيچ وقت نشه همش به خودم ميگم با اى وى اف نشد حالا طبيعى با اين اسپرم ضعيف با اين شكل داغون اسپرم  ميشه ميگم معجزه برا من نيست خوش به خال اونا كه براشون معجزه شده  اخه خلاصه خيلى ناراحتم خيلى خدا دلمو بدجور شكست 😢ارزومه يه روزم برا من اتفاق بيفته

سوال منم همینه ، دکتر منم گفت خودتو خسته نکن برو آی وی اف،مشکلم تو امضام هست

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دکتر طب سنتی نمیرین

اگه تهرانی تا ادرس یه خوبشو بهت بدم

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2728

من تو یه تاپیکی خوندم خانومه اینجوری بود هم خودش و هم شوهرش مشکل داشت طبیعی باردار شد

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
چرا دکتر طب سنتی نمیرین اگه تهرانی تا ادرس یه خوبشو بهت بدم

به من بگو

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
سوال منم همینه ، دکتر منم گفت خودتو خسته نکن برو آی وی اف،مشکلم تو امضام هست

بیا اینجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
به من بگو

دکتر کردافشاری

تو نت بزنین ادرس دقیق و شماره تلفنش رو میاره

تهران هم هستن

منم اسپرم شوهرم تقریبا ضعیف بود خودمم یکی هز لوله هام چسبندگی داشت که با عکس رنگی هم باز نشد دکتر گفت باید ای وی اف کنی طبیعی باردار نمیشی سنمم بالا ۳۵ بود. ولی درست زمانیکه دست از درمان برداشتم و هنوزم به اون بالایی ایمان داشتم باردار شدم و الان دخترم داره کنارم میخنده.نا امید نباش عزیزم یکی هست ک همیشه هوامونو داره

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

بقول اونایی که بلدن میگن صفر پزشکی صفر ریاضی نیست که

ان شالله تقویت بشه طبیعی هم باردار میشی

اتفاقا انروز خالم داشت تعریف میکرد الان پسرش ۲۳ سالش هست خاله من شش سال بوده ازدواج کرده بود و خیلی دکتر رفته و بچه دار نمیشده دیگه دکتر نمیره میگه ولش کن تقریبا یه سال اینا نمیره دکتر خودشم خاله ام چاق بوده بعدش خواهرشوهرش میاد و میگه بابا ادامه بده توکل بخدا این میره دکتر چون اون موقع هم اینقدر پیشرفت نبود تو علم دکتر ایشون رو مینویسه سونوگرافی تا ببینه وضعیتش چطوره میگن شما بارداری پنج ماهه میگه نه بابا من پریود میشم دکتر میگه بچه ات پسره و بارداری میگه یعنی پریودهام هم شدید بود ولی کار خداست بعد از اون هم طبیعی صاحب یه دختر شده

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم