2726
عنوان

خواهشا هر کی رشته تجربی هست و بوده میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.اول کتاب رو یه بار روخوانی کن.بعد به صورت مفهومی همه شو بخون.بعداز اون کتاب کمک درسی رو مطالعه کن.بعد چند تست آموزشی بزن.یعنی از هر مبحثی که خوندین،10 تا 15 تست بزنین.بعد از دو روز تست زمان دار کار کنین

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2728
چجوری اخه  یعنی باید مرور کنم

ببين منم اينجوري بودم شده بود اَز ٣٠ تا تست زيست ٢٧ تاشو غلط زدم ولي سرد نشدم دونه دونه گزينه گزينه تحليل كردم 

اخر هر هفته دو روزم دوره ميكردم با همين روش زيست ٨٧ زدم 

تا دوره و تكرار نكني عالميم بخوني تاثير نداره 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
ببين منم اينجوري بودم شده بود اَز ٣٠ تا تست زيست ٢٧ تاشو غلط زدم ولي سرد نشدم دونه دونه گزينه گزينه ...

عزیزم خیلی حرفات بهم کمک کرد فقط چند تا سوال دارم میشه بپرسم

عزیزم خیلی حرفات بهم کمک کرد فقط چند تا سوال دارم میشه بپرسم

بپرس 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
میشه بپرسم چی قبول شدی؟ کدوم دانشگاه؟

سال اول خوب نشدم يعني درست نخوندم 

سال دوم شدم ١٢٤ منطقه دو 

پزشكي بهشتي قبول شدم 

افرین چقد عالی خوب میشه منم از حرفات استفاده کنم 

زكات علم نشر اونه 

زكات علم نشر اونه 

من کلاس دهم تجربی هستم
اول اینکه من از الان باید تست ها رو کار کنم ?
یا الان برای امتحانات با روش معمولی و سوالات تشریحی بعد موقع کنکور بشیم تست بخونم?

توصیه هاتو مینویسم توی دفترم

[QUOTE=108835611]سال اول خوب نشدم يعني درست نخوندم  سال دوم شدم ١٢٤ منطقه دو  پزشكي بهشتي قبول 

سلام.مبارکتون باشه ان شاالله موفق تر شین.تو رو خدا میشه روش درست درس خوندن رو یادمون بدی؟

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
2706