2726

سلام من خیلی سبز خریدم خیلی از مطالبش تو کتاب نیس موندم کتابو بخونم یا خیلی سبز تازه تست هاش هم خیلی سخته  چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

أَوَّل تست هاي اسون بزنيد 

بعد بريد سراغ خيلي سبز

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

جفتش مهمه بخونيد 

كتاب يه عالمه نكته داره كه اَز چشم ما پوشيدست 

تو درسنامه و تست ميشه بهش پي برد

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

شاید کتاب نظام قدیم رو گرفتی؟؟

خیلی سبز عالیه که،اول تست های آسون،بعد ترکیبی رو میذاره،اگه تو کتاب نیست،حتما مرتبط به سال قبله،ترکیبیه

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

خیلی سبز برای شروع مناسب نیست عزیزم 

گاج یا یه کتابی که سطحش یکم بالاتر از کتابرو بخون اول تستاشو بزن تا جایی که میتونی بعدش اگه دیدی سوالای کنکورو میتونی جواب بدی اون مطالب اضافه خیلی سبزم نخون چون سطحش بالاس

اگه همه تستا ام غلط زدي عيبي نداره 

همرو تحليل كن 

بعد كم كم راه ميفتي 

برای کنکور میخونی؟؟ برای امتحانای مدرسه یا پایانی ک فقط کتاب ولی برای کنکور معلومه خیلی سبز😐اصلا ...

واقعا حالا فهمیدم چرا سخته کسی نمیدونه تست های کنکور از کجا گیر بیارم 

2706