1542
1480

سلام من خیلی سبز خریدم خیلی از مطالبش تو کتاب نیس موندم کتابو بخونم یا خیلی سبز تازه تست هاش هم خیلی سخته  چکار کنم

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

جفتش مهمه بخونيد 

كتاب يه عالمه نكته داره كه اَز چشم ما پوشيدست 

تو درسنامه و تست ميشه بهش پي برد

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هركسي نغمه خود خواند و از صحنه رود/صحنه پيوسته به جاست/خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
8

شاید کتاب نظام قدیم رو گرفتی؟؟

خیلی سبز عالیه که،اول تست های آسون،بعد ترکیبی رو میذاره،اگه تو کتاب نیست،حتما مرتبط به سال قبله،ترکیبیه

میگویَد این همه اذیتَت کردم,باز رهایَم نکردی؟گفتم: یکبار دیر به مدرسه رسیدم،،،هیچ کَس در حیاط نبود.....آقایِ ناظم به سمتَم آمد و تَرکِه‌اش را بالا گرفت......بعد با اَبرو اشاره کرد که دستم را جلو بیاورم.......ترکه‌یِ اول، ترکه‌ی دوم، ترکه‌ی سوم ..گریه‌ام گرفت ...هیچ کس نبود، پاهایِ ناظِم را بغل کردم ..کسی را بغَل کرده بودم که داشت آزارَم میداد ....                                                                       *اللهّم صَل علی محمّد و آلِ محمّد و عجِل فرجهُم*                                                                                                                      من به مرگی فکر می کنم که زندگی هدیه میده🌱...مــن،یه حامیِ اهدای عضوم.

خیلی سبز برای شروع مناسب نیست عزیزم 

گاج یا یه کتابی که سطحش یکم بالاتر از کتابرو بخون اول تستاشو بزن تا جایی که میتونی بعدش اگه دیدی سوالای کنکورو میتونی جواب بدی اون مطالب اضافه خیلی سبزم نخون چون سطحش بالاس

اگه همه تستا ام غلط زدي عيبي نداره 

همرو تحليل كن 

بعد كم كم راه ميفتي 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هركسي نغمه خود خواند و از صحنه رود/صحنه پيوسته به جاست/خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

گاج نقره ای واسه عمومی 

کتاب های طبقه بندی گاج و نشر الگو و آبی قلم چی و مبتکران شیمی برا اختصاصی ها

خیلی سبز خوشم نمیومد بی نظمه کتاباش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تموم شدن امتحانای دانشگاه خراب شده 😍😍
برای کنکور میخونی؟؟ برای امتحانای مدرسه یا پایانی ک فقط کتاب ولی برای کنکور معلومه خیلی سبز😐اصلا ...

واقعا حالا فهمیدم چرا سخته کسی نمیدونه تست های کنکور از کجا گیر بیارم 

1403

سلام.اول کتاب رو یه بار روخوانی کن.بعد به صورت مفهومی همه شو بخون.بعداز اون کتاب کمک درسی رو مطالعه کن.بعد چند تست آموزشی بزن.یعنی از هر مبحثی که خوندین،10 تا 15 تست بزنین.بعد از دو روز تست زمان دار کار کنین

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
چجوری اخه  یعنی باید مرور کنم

ببين منم اينجوري بودم شده بود اَز ٣٠ تا تست زيست ٢٧ تاشو غلط زدم ولي سرد نشدم دونه دونه گزينه گزينه تحليل كردم 

اخر هر هفته دو روزم دوره ميكردم با همين روش زيست ٨٧ زدم 

تا دوره و تكرار نكني عالميم بخوني تاثير نداره 

1578