2726
عنوان

بدوییین بیاین زبان یاد بگیرید☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 31 پست
توی آموزشگاه هم تدریس مکنید؟؟ من ساعتی 13میدن خیلی کمه . شاگردحصوصی هم کم  میاد همه دنبال مدرکن ...

نه اموزشگاه واقعاا کمه خصوصی تدریس میکنم بیشتر اموزشگاه ساعتی ۵تومن میده حتی . یعنی شما هیچ مدرکی در رابطه با زبان ندارید؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه اموزشگاه واقعاا کمه خصوصی تدریس میکنم بیشتر اموزشگاه ساعتی ۵تومن میده حتی . یعنی شما هیچ مدرکی در ...

دانشجو زبان مدرک تی تی سی کیدز .. مدرک تی تی سی بزرگسال ..مدرک دیپلم آموزشگاهی دارم... البته من ساعتی 13آموزگشگاه میدن بهم ،.همش میشه کرایه راهم... نه تو خصوصی ملت میان میگن ما درک میخایم که بگیریم ...من نمیتونم که بهشون مدرک دیپلم زبان بدم مثلا

2728
دانشجو زبان مدرک تی تی سی کیدز .. مدرک تی تی سی بزرگسال ..مدرک دیپلم آموزشگاهی دارم... البته من ساعت ...

خب اگه واسه ایتلتس و تافل بیاین که بحثش جداس واسه مدرک ولی مدرک اموزشگاه حالا فک نکنم خیلی هم مهم باشه بیشتد باید به دنبال یادگیری باشن به نظرم 

خب اگه واسه ایتلتس و تافل بیاین که بحثش جداس واسه مدرک ولی مدرک اموزشگاه حالا فک نکنم خیلی هم مهم با ...

برای ایلتس که دنبال اینن یه پیر مرد استاد زبان باشه بهشون درس بده همه دنبال مدرکن به نظرتون چی جوری قانعشون کنم؟؟ خیلیا میان تا میبینن تو خونس مدرک نمیدم  با اینکه عالی ام تو کارم وعشق دارم نمیاین میگن میریم اموزشگاه که مدرک بگییریم

دانشجو زبان مدرک تی تی سی کیدز .. مدرک تی تی سی بزرگسال ..مدرک دیپلم آموزشگاهی دارم... البته من ساعت ...

و کلا اموزش زبان خیلی حقوق نداره من خودم دنبال کارت تورلیدری هسم و آژانس هواپیمایی ولی در کنارش زبانم درس میدم

و کلا اموزش زبان خیلی حقوق نداره من خودم دنبال کارت تورلیدری هسم و آژانس هواپیمایی ولی در کنار ...

آره من تو فکر  زدن یه چیزی مثلا مهد زبانم ..اما نمیدونم چی جور قانع کنم که مدرک مهم نیس

برای ایلتس که دنبال اینن یه پیر مرد استاد زبان باشه بهشون درس بده همه دنبال مدرکن به نظرتون چی جوری ...

نه اینجوریم نیس تو سایت دیوار و شیپور تبلیغ کنید جواب میده بعضی ها فقط و فقط دنبال خصوصی هسن چون زودتر تموم میکنن و خیلی ها نمیخوان بچه هاشون کانون بره دوس دارن خصوصی یاد بگیره

سلام  عزیزم. میشه یه مشورت ازتون بگیرم؟ من کانون ایران تا high1 رفتم و بخاطر کنکور ول کردم

وگرنه حدود یکسال داشتم تا مدارکمو بگیرم. 

زبانم خوبه اما میخوام گرامرم تقویت شه که بتونم راحت تر مکالمه کنم. میشه بگید باید چیکار کنم؟ 

البته شاید زشت باشه این سوالو از شما بپرسم اما واقعا دغدغه شده برام و همش خودمو بابت ول کردن کانون سرزنش میکنم

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
سلام  عزیزم. میشه یه مشورت ازتون بگیرم؟ من کانون ایران تا high1 رفتم و بخاطر کنکور ول کردم وگر ...

اگه مشکلت فقط گرامر هست کتابای grammar in use

بخر و سه جلدشو کار کن حتما نتیجه میگیری

اگه مشکلت فقط گرامر هست کتابای grammar in use بخر و سه جلدشو کار کن حتما نتیجه میگیری

اره مشکلم گرامره... البته دوست دارم لهجه و دایره لغاتمم بهتر باشه. واسه اون راهکاری ندارید؟ 

راستی خیلی ممنونم💙💙💙

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706