2410
2553
عنوان

بدوییین بیاین زبان یاد بگیرید☺️

261 بازدید | 31 پست

سلام بچه هاا خوبین؟؟؟؟؟

من میتونم بهتون کمک کنم انگلیسی یاد بگیرید از مبتدی تا پیشرفته یا حتی کلاس های رفع اشکال بزارم کلاس گرامر کلاس مکالمه ....

به صورت مجازی

یعنی از طریق ویس صدامو براتون ضبط میکنم و میفرستم هرجلسه کلی تمرین حل میشه و بعد از چند مدت امتحان گرفته میشه 

با هزینه کم 

تعیین سطح ازتون میگیرم و کتاب معرفی میکنم یا کتابی که خودتون میخواین توضیح میدم. هرجلسه یک ساعت تا یک ساعت و نیم هست😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

با اجازه يه سوال بپرسم چرا تو ايران يادگيري زبان براي كوچولوها  چندين سال طول ميكشه اما كشوراي ديگه شنيدم يكي دوساله هست 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
با اجازه يه سوال بپرسم چرا تو ايران يادگيري زبان براي كوچولوها  چندين سال طول ميكشه اما كش ...

نه اینطور نیس من کودک دارم کار میکنم  سریع یاد میگیرین اما خب مکالمات پیشرفته که حتی فارسیش بلد نیستن رو نمیشه کار کرد

2714
نه اینطور نیس من کودک دارم کار میکنم  سریع یاد میگیرین اما خب مکالمات پیشرفته که حتی فارسیش بلد ...

دخترم از سه سال و هقت ماهگي داره كلاس ميره الان نه سالشه با اينكه درسش خوبه ولي مكالمه را خيلي سطحي بلده الان ترم سوم بزرگسالان را امتحان داده 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
با اجازه يه سوال بپرسم چرا تو ايران يادگيري زبان براي كوچولوها  چندين سال طول ميكشه اما كش ...

چون که بچه ها نمیشه یهویی همه چیو یاد داد روش تدریس خاصی برای کودکان وجود داره باید بیشتر حالت سرگرمی باشه

لیسانس زبان .مدرک تی تی سی .دیپلم اموزشگاه

توی آموزشگاه هم تدریس مکنید؟؟ من ساعتی 13میدن خیلی کمه . شاگردحصوصی هم کم  میاد همه دنبال مدرکن ..چ ی کار کنم ؟؟؟ حتی جلسه اول رایگان میان کاملا راضی ان اما میگن مدرک میخایم

2706