2737
2734
عنوان

کسی لیفت یا بوتاکس مژه انجام داده ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5752 بازدید | 49 پست
میدونی که اخه نمیگن که برم بخرم ازش

والا این آقا جلو خودم قاطی کرد

یعنی نگاه پوستم کرد که خشک و... و هرکدوم بهم میخورد میریخت

یعنی دیشب فقط زدم فوقققق العاده تغییر داد صورتم رو با وجود اینه ۳یا۴قطره زدم وبعد از ۲ساعت اینا شستم

البته پوستم خودش خوبه هم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه  😲😲😲ببین حتما حتما یه جای خوب لیفت کن تو مژه هات عالی میشه حتی بدون ریمل مال یکی از دوست ...

دوستت وشما چندوقت یبار تمدید میکنید؟؟

درمورد بوتاکس مو اطلاعاتی ندارید؟؟

2731
نه بوتاکسو نمیدونم من رشد مژه هام زیاده هر 4 ماه ولی دوستم 6 ماه 

آخه اینجا گفتن هرماه باید تمدید بشه

یکی از آشناها که آرایشگره هم‌گفت فرش فقط یه هفته اس

و هی دوباره باید ریمل بزنی

2738

نه بابا هر ماه پدر مژه ها در میاد مثل کراتین موعه زیادش میسوزونه ،من یه سری یه جا رفتم مثلا جای 10 دقیقه شد 11 دقیقه اومدم خونه چند روز بعد سر مژه هام وز شد مثل مو که میسوزززه زیادش خوب نیست واسه همین گفتم جای خوب برو ،من تا مژه هام بلند نشه بیاد بالا فره فره یه فرمژه میزنم میچسبه به پف پشت چشمم 😐

خوشبحالت🥰 اینکه میگی اینقد زود تاثیر میزاره دلم‌رو آب میکنه و دلم میخواد بیام تهران بگیرم😂😂

اره خیلی خوبه یه سری داشتم فرمژه میزدم شوهرم دستمو تکون داد نصف مژه هام از ریشه کنده شد  😲😲😲😲😲😲😲اینقدر بد که ریشه هاش خون افتاده بود ،اینو زدم یه هفته ای درومد باز من از شوهرم بزار اسمشو بپرسم به همون اقا که مطمئنه بگو شاید داشته باشه 

نه بابا هر ماه پدر مژه ها در میاد مثل کراتین موعه زیادش میسوزونه ،من یه سری یه جا رفتم مثلا جای 10 د ...

کاش خودشون فر بودن😥

اگه به عکس دقت کرده باشی کناره های چشمم مژه هاش کمه

تازه سیاه سیاه هم نیست از وسط دیگه رنگش روشنه  ونوکش که بوره قشنگ

اره خیلی خوبه یه سری داشتم فرمژه میزدم شوهرم دستمو تکون داد نصف مژه هام از ریشه کنده شد  😲😲😲 ...

باشه عزیزم خیلییییی ممنون

پس من منتظرم اسمشو بهم بگی

آخه مال منم ریخته بعضی جاهاش

بازم ممنونم

اره فهمیدم گوشه هارو باید تقویت کنی که مثل وسط بشه ،لیفت کنی رنگ مشکی هم میزارن مشکیه مشکی میشه مژه ...

یه چیز محلی هست که طرف های ما بهش میگن وسمه  و مثل حنا که رنگ نارنجی میده این رنگ مشکی مشکی میده به مو

زده به سرم بزارم بهشون ببینم چطور میشه

2706