2410
2553
عنوان

نظرتون راجبه این خواهرشوهرچیه؟؟؟؟جرات ندارم ازش جلوشوهرم چیزی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 44 پست

ولی بچمون نمیشه کلی ام دوا دکترکردم ولی کسی نمیدونه ک دکترمیرمواینا

حالاجاریم زده حامله شده روبچه دومش

این خاهرشوهرم اومدرم خبر بارداری جاریموبده

گفت میخام ی چیزی بت بگم گفتم چی

گفت جاااارییییت حاااملس

بخدا باهمین کشوقوس

منم گفتم به به مبارکه بسلامتی ایشالا

خلاصه جاریم ک اومد واردخونه شه یهوخاهرشوهرم درگوشم گفت بدبخت ازت زدجلو تودیگه موندی جا

منم هنگ کردم دلم شکککستو فقط گریه

براشوهرم ک گفتم خیلی عااادی برگشت گف مگه چی گفته حالا

توام همش دنبال بهانه ای

اون اخلاقش اینجوریه میاد رو زبونش یچی میگه مگه چیگفته چی شده

ینی تا این حد طرفه اون انه

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ببین بعضی پسرها رو خواهرشون حساسن داداش منم اینطوریه ولی خداییش ما هیچ وقت حتی یکبار  از زنداداشم پیش داداشم بد نگفتیم ولی داداشم همیشه میگه اون خیلی بهتون حرف میزنه ولی ما حتی یک بار هم ازش نپرسیدیم چیگفته 

ناراحتیتو درک میکنم ولی گریه رو نه اون عقلش کمه تو دیگه‌ واسه چی گریه میکنی؟

کاش شوهرمم همراهم بودمیگفت میدونم بدحرفی زده ولش کن مهم نباشه برات

ولی گفت مگه چی گفته چی شده حالا 

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین
ولی بچمون نمیشه کلی ام دوا دکترکردم ولی کسی نمیدونه ک دکترمیرمواینا حالاجاریم زده حامله شده روبچه د ...

خواهر شوهر من که جلو همه به ننش گفت رو من اب بپاشه چله ام ببره تا حامله شم انقد دلم شکست گریه کردم بهش گفتم دلمو شکستی پرو پرو میخنده میگه عیب نداره خدا صدای کسایی که دلشون شکسته رو بیشتر میشنوه یه نفر بود دلش شکست بچه دار شد.ادم انقد احمق دیده بودید؟؟؟؟؟؟؟

خواهر شوهر من که جلو همه به ننش گفت رو من اب بپاشه چله ام ببره تا حامله شم انقد دلم شکست گریه کردم ب ...

اره منم یکیشودارم

ازهمه بدتر ک شوهر انم طرفه اون انه

2714
خواهر شوهر من که جلو همه به ننش گفت رو من اب بپاشه چله ام ببره تا حامله شم انقد دلم شکست گریه کردم ب ...

خاک تو سرش

توام واست مهم نباشه..همچین حرفی زد میگفتی خدا کنه هروقت خودش صلاح دونست یه بچه با ادب و صالح تو دامنم بزاره

اره منم یکیشودارم ازهمه بدتر ک شوهر انم طرفه اون انه

وای اره به خدا اسمون سوراخ شده خواهرش افتاده پایین به من میگه خواهرم فرشته است بهترین خواهر روی زمینه یعنی میخوام سرمو بکوبم به دیوارااااا

کاش شوهرمم همراهم بودمیگفت میدونم بدحرفی زده ولش کن مهم نباشه برات ولی گفت مگه چی گفته چی شده حالا& ...

حالا که اینطورین توام رو خودت کار کن و حرفا کاراشون واست مهم نباشه

دفعه بعد خواهرشوهرت اینطوری کرد وقتی به شوهرت گفتی یه پوزخند بزن و تاسف بخور

خاک تو سرش توام واست مهم نباشه..همچین حرفی زد میگفتی خدا کنه هروقت خودش صلاح دونست یه بچه با ادب و ...

خدا بهم دوقلو داد پسر.تازه تازه عروسی کرده بودیم من سرمایی بودم میگفت خاک برسرم بدبخت شدیم طبعت سرده دختر زایی.یعنی خدا تودهنی زد بهش با بچه هام.

خواستم بگم ان شاءالله خودش بچه دار نشه دیدم نه اینکه بسپریش به خدا و خدا قشنگ جوابشو بذاره تو کاسه ش بهتره.بسپرش بخدا 

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
خدا بهم دوقلو داد پسر.تازه تازه عروسی کرده بودیم من سرمایی بودم میگفت خاک برسرم بدبخت شدیم طبعت سرده ...

تازه من هنوز باردار نبودم واسه بچم اسم انتخاب کرده بود امیرعباس.گفتم مگه من باردارم؟اصلا مگه پسره؟تازه خودمون مگه کشکیم که انتخاب کنیم؟به بچش میگفت برو با امیرعباس بازی کن.بچش گفت امیرعباس کیه؟گفت پسر داییته دیگه

2706