2726

هرچی من میخرم فرداش میره مثلش میخره

تموووووم وسایلاو لباساش هرچی ک فکرشو کنی حتی طلاهاش مثل منه

دیگه همه چیزم ازچشمم افتاده...

همش راجب چیزایی ک بخرم ازم سوال میپرسه

کجاخریدی کی خریدی چقد خریدی

مثلا میپرسه براعید برا عروسی فلانی میخای چکارکنی چی بخری

راجب مسائل خصوصیم حتی

کی بچه میاری وفلان....

الانم بعد سه سال با جاریم رابطمون خوب شده این خانم ک اتیش بیاره معرکه بودوهمه روداد دعوا باهام سرسنگین شده ک ینی چرا با جاریت خوب شدی

با اون بدباش و فقط بامن خوب باش

بدترین جای مشکلمم اینه ک شوهرم عین چی طرف دارشه جرات ندارم ی کلمه راجبش بدبگم

حتی اگ حرفی میزنه منومیسوزونه ب شوهرم میگم سریع سرم دادمیکشه ک بسه بس کن تومیخای منوخاهرمو دور کنی ازهم

چکارکنم خدایا

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

اصلا اهميت نده 

زندگي شما ارزشش بيشتر اَز اين حرفاس كه با اين موضوعات اوقات خودتون و تلخ كنيد 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جاریم هرچی بخواد جلوشوهرش راجب خاهراش دردودل میکنه وشوهرم همراهشه

ولی منه بدبخت همش باید خاهرشوتایید کنم باش خوب باشم حتی ازش ناراحتم نشم چون شوهرم بدش میااااد

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

زن داداش منم امکان نداره من و خواهرم طلایی چیزی بخریم بعدش نره بخره..

اما خب مهم نیست.مبارکش باشه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

مرجع تقلیدشی دیگه

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ازین میسوزم ک اون منو میسوزونه ولی من حتی نباید جلوشوهرم ازش گله ام کنم

جاری منم همینه خیلی کنکاش میکنه راجع به همه چیم و خریدام

بعد جالبه همین آدم که ته همه چیمو درمیاره طلا میخرم اصلا نه تبریکی نه عکس العملی

ولی من کاری باهاش ندارم مثل‌ بچه هاس

فقط دیگه زیاد نمیخوام آمار بدم بهش

2706