2703
2553

به چند زمان مختلف : یکی سه سال قبل و بعد ازدواجم که بهتر جواب پدرشوهرم و میدادم دوم به ۶ سال قبل و یه رابطه ای و ادامه نمیدادم سوم به دوران دانشگاه که ملکه خونمون بودم بی مسئولیت و تفریحی‌ات اونموقع 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوس ندارم ب گذشته برگردم .. ولی الان دوس داشتم در حال قدم زدن با کسی بودم ک دلتنگشم .. اونم با خیال راحت از اینک خدافظی نمیکنیم .. و تا هروقت بخوایم قدم میزنیم بعدش میریم خونه امون .. 

( دارم دوران بعد ازدواج و نامزدیمون و توصیف میکنم )

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2456

زندگی خوبی دارم ولی دوس دارم برگردم یه سال پیش ک گلوم تازه بادکرده بود زودتر میرفتم دکتر

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

بر میگشتم به 5 سالگی از اول زندگی میکردم.خیلی اشتباه ها رو دیگه نمیکردم.تو دبیرستان جای ریاضی تجربی انتخاب میکردم،کلا سرم گرم درس بود و برا کنکور خوبتر میخوندم، با شوهر فعلیم ازدواج نمیکردم.اخلاقش گاها ....میشه و شدیدا وابسته به خونواده خودشه که اگه میدونستم یک درصد هم باهاش ازدواج نمیکردم...ولی حیف که دیگه زمان برنمیگرده

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2714

برگردم به همون روزی که عشقمو برا بار اول دیدم ...اگه برگردم به اون روز خیلی بیشتر نگاهش میکنم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

میدونید نظر من در مورد اون خانومایی ک‌میگن ب دوران قبل ازدواج برمیگشتیم و اصلا ازدواج نمی‌کردیم یا اصلا این آدمو انتخاب نمی‌کردیم چیه 

حالا اونایی ک میگن مااین آدمو انتخاب نمی‌کردیم من افرادی رو میشناسم با وجود اینکه چندتا ازدواج داشتن بعدی هم مثل قبلی شده چرا؟چون دائم داشتن به گذشته بدشون فکر میکردن ولی اونایی ک از توی اون گذشته حداقل سعی کردن خوبی ها رو دربیاره و افسوس نخورن بعدی خیلی خوب شده 

اونایی ک میگن ما اصلا ازدواج نمی‌کردیم من مطمینم ازدواج میکردین یاد روزهایی بیفتین ک برا ی لقمه شوهر چقدر نگران بودید که کی میاد ؟میاد یا نمیاد؟

اگه چند ماه پيش ميخواستم جواب بده ميگفتم زمان دانشجويي

الان تمام آرزوم اينه سه ماه ديگه رو ببينم ك ني نيم به سلامتي به دنيا اومده و تو بغلمه

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
زندگی خوبی دارم ولی دوس دارم برگردم یه سال پیش ک گلوم تازه بادکرده بود زودتر میرفتم دکتر

چرا مگه مشكل گلوتون چي بوده

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐
چرا مگه مشكل گلوتون چي بوده

فعلا وقت دکتر دارم این هفته معلوم نیس غده لنفاویم ورم کرده

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706