2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حجامت پشت یا صورت؟ من دیگه افسرده شدم بخاطر جوشام 

پشت 

صورتتو نذار تیغ بزننا

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
جوشام ابدارو قرمزه ها تاثیرداره؟

نه نداره مشکل از درونه 

این محلول ها موضعی و مقطعی هست تاثیرش

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2714
شما تاثیرشو دیدی عزیزم؟

من کلی بلا سرم اوردم از دست این جوشا🤕

دیدی تاثیرشو برا جوش زیاد؟ چنده؟

آره برای جوشای معمولی خوب جواب میده ولی برای زیر پوستی اصلا

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
من کلی بلا سرم اوردم از دست این جوشا🤕

آخ من صورتم شده فقط زیر پوستی . کرم پودرم که میزنم انگار رو بستنی پسته ای روکش کشیدی 😤😤😤

(اسمم معصومه اس)                                                         صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
آخ من صورتم شده فقط زیر پوستی . کرم پودرم که میزنم انگار رو بستنی پسته ای روکش کشیدی 😤😤😤

دکتر رفتی براش?

وای دقیقا منم مث تو.... 

اگه پول داری برو پیش یه متخصص پوست خوب  شاید مشکل کیست و هورمون داری، من حیف الان پولشون ندارم 

لایک نفرمایید خواهشا🙏🏻🙃
2706