1464
1411

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

دیدی تاثیرشو برا جوش زیاد؟ چنده؟

آره برای جوشای معمولی خوب جواب میده ولی برای زیر پوستی اصلا

نام کاربریم شاهه فکر نکنین مردم 😑😑😑____معصومه ____  صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
1436
من کلی بلا سرم اوردم از دست این جوشا🤕

آخ من صورتم شده فقط زیر پوستی . کرم پودرم که میزنم انگار رو بستنی پسته ای روکش کشیدی 😤😤😤

نام کاربریم شاهه فکر نکنین مردم 😑😑😑____معصومه ____  صدای خنده های خدارا میشنوی؟؟؟صدایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد !!!
برای جوش های خیلی بدم تاثیری داره؟ چنده؟

اره 

قیمتش پایینه 

۲۰ و هورده ای ۳۰ تومنه

عشق راهی ست برای بازگشت به خانه!بعد از کار،بعد از جنگ،بعد از زندان،بعد از سفر،بعد از...من فکر میکنم فقط عشق میتواند پایان رنج ها باشد💜
آخ من صورتم شده فقط زیر پوستی . کرم پودرم که میزنم انگار رو بستنی پسته ای روکش کشیدی 😤😤😤

وای دقیقا منم مث تو.... 

اگه پول داری برو پیش یه متخصص پوست خوب  شاید مشکل کیست و هورمون داری، من حیف الان پولشون ندارم 

1432
وای دقیقا منم مث تو....  اگه پول داری برو پیش یه متخصص پوست خوب  شاید مشکل کیست و هورم ...

منم نه حالشو دارم نه پولشو 

1474
صبحا ناشتا یه لیوان خاکشیر غلیظ بخور یه هفته ادامه بده اثرشو میبینی شکر یا نریز یا خیلی کم بریز

خیلی ممنون چشم اگه خوب شم دعات میکنم 

خیلی ممنون چشم اگه خوب شم دعات میکنم 

اگه نتیجه داد ک میده ان شالله اگه نداد بگو یه چیز دیگه بگم 

خودتم یه قاشق ماست شیرین بردار اب لیمو تازه قاطیش کن بمال رو جوش های کیستیک زود بادش میره و دردش کمتر میشه و دیگه حجم اونطوری نشون نمیده 

باجیسی اینو یه نفر تو اتوبوس بهم گفت خیلی دعاش کردم سنده منی دعا اله بتر احتیاجیم وار

اگه نتیجه داد ک میده ان شالله اگه نداد بگو یه چیز دیگه بگم  خودتم یه قاشق ماست شیرین بردار اب ...

الرین آریماسین حتما دعا الرم اگه قابل اولسام البته 

سنده منی دعا اله

1508