2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم عزیزم یکی ک بزرگترین مشگل زندگیمه و فقط با مرگش ب ارامش میرسم

خب اون کی که مرگشو میخوای ،نمیشه یه دعا دیگه بکنی براش 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2456

شنیدم تو رسیدن ب آرزوها ب اذن خدا کمک میکنن؛ولی اگه بد کسی رو بخای مطمئنم کمک نمیکنن

مرگ دست خداس؛خودش آفریده خودش هر وقت خواست میبره؛دست شما نیس ک بخای😐

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
چطوری نامه مینویسن؟؟

به فرشته ی مثلا عشق در وجود مثلا فاطمه.... مینویسی و خاستتو ازش میخای

مثلا میگی فرشته ی عشق کمکم کن فلانیم عاشقم شه

توضیح دقیقش رو تووگل بزن نامه به فرشتگان کامل میاد

اینجا خوب توضیح نمیشه داد

نمیتونی بارنامه به فرشته ها آرزوی مرگ یا چیزای بد کنی برای بقیه جواب نمیده  فلسفه نامه ب فرشته ...

ما همه فرشته هارو داربم ک هر کدوم کار خودشو انجام میدع ابن فرشته هم کار خودشو تو کتاب ۴اثر فلورانس نوشته انرژی منفی هم قابل براوردع شدنه

2714

من یه بار خواستم واسه کسی که خیلی اذیتم میکرد تا پایای مرگ هم رفت اما زندگی خودمم داشت خراب میشد باور کن به غلط کردن افتادم اگه بدترین کارها هم از ادمی ببینم اصلا ارزوی مرگ نمیکنم چون فقط دست خداست اجازه دخالت نداریم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
اره  خودمم استفاده کردم  اما از فرشته عزرائیل مرگ کسیو نخواستم  دلم نمیاد اما از ...

الان چه فرقی کرد خواسته هات؟😂😂😂

وقتی برای کسی سنگ تموم میزاری منتظر باش تا با همون سنگ بزنه تو سرت...
چون ب حقه عزیزم برنمیگرده 

ببین تو حق گرفتن جون کسیو نداری نمیدونم مشکلت چیه ک اجازه میدی ب خودت بگی حقه...ولی چیزی ک میدونم اینه برعکسش سرت میاد اون طرف عزیزه یکیه...عزیز خودت میمیره اینجوریه

لایک نکنیننننن
2706