2703
2553
عنوان

خواهش میکنم دعام کنید شوهرم بیاد دنبالم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10024 بازدید | 191 پست
شکایت کردین؟ چطور شد اومدن؟ 

😶😶😶شکایت واسه چی؟

آبجی ما قهر آمد 

چن بار خواست ز بزنه بهش گفتیم نه

چند باز ز زد همسرش نذاشتیم ج بده ن پیام ن تماس 

شوهرش آمد زنگ زد ب داداش بزرگم ک ن مادرتون ج میده ن خانم 

داداشم بهش گفت وقتی مثل مرد امدی  گفتی اشتباه کردم و معذرت خواهی کردی از خانواده و خانمت اونوقت بیا بگو چرا ج نمیدن

اولشم افتاده بوده به تقصیر من نبود ولی خب دوسه روز بعد تنها امد

آقا هستم🕵️‍♂️

عزیز دلمی!!

امیدوارم زودتر همه چیز به خوبی و خوشی تمام بشه. 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😶😶😶شکایت واسه چی؟ آبجی ما قهر آمد  چن بار خواست ز بزنه بهش گفتیم نه چند باز ز زد همسرش نذ ...

جنس آدما با هم فرق میکنه. همیشه اینطوری جواب نمیده

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2720
😶😶😶شکایت واسه چی؟ آبجی ما قهر آمد  چن بار خواست ز بزنه بهش گفتیم نه چند باز ز زد همسرش نذ ...

نه اخه هرچی به بابام میگم پیام نده قبول نمیکنه متاسفانه اونا جواب پیامای پدرمو نمیدن 😔

جواب میده  شما خانما فقط ترس دارید  مشکل همین جاست  حرف هم ک گوش نمیدین

واقعا صبر میخواد 

من تو عصبانیت شدید رفتم شکایت کردم برای نفقه و استرداد جهازیه الان پشیمونم 

موندم چیکار کنم 😭

2714
نه اخه هرچی به بابام میگم پیام نده قبول نمیکنه متاسفانه اونا جواب پیامای پدرمو نمیدن 😔

ج پیام پدرتون و نمیده؟

عجب !!!سرش بزرگ شده 

ازون ناکساس 

اگه داماد ما بود میذاشتیم آبجی بمونه تا تکلیف مشخص شه

اگر دیدین انقدر عوضیه بذار پدر با بزرگترش صحبت کنه 

بگه یا پسرتون  و سر راه بیارید یا تکلیف دختر و مشخص کنید

این ازیناست ک میخواد بگه شما منت کشیدین ک من بیام دنبالت

آقا هستم🕵️‍♂️
واقعا صبر میخواد  من تو عصبانیت شدید رفتم شکایت کردم برای نفقه و استرداد جهازیه الان پشیمونم&n ...

😐😐😐اگر ک اینکار و کردی و خودش خبر نداره

برو کنسل کن

اما اگ خبر داره سر حرفت وایسا میترسه بعد اینکه برگه بره دم خونه و میان خودش و خانوادش وساطت

آقا هستم🕵️‍♂️
اصلاااااا حتی یه تک زنگ همش یا بابام زنگ میزنه یا پیام میده یا خودش میره اونا هیچییییییی

خب بابات میره اونا چی میگن؟ 

عادت این قبیله ،این است میرقصند دور آتشی که تو در آن میسوزی پس...                                                                نسوز تا نرقصند !                                                         برقص تا بسوزند✌️👏
2706