2726
عنوان

شده مادرِ خودتون...

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 28 پست
استارتر هیچ اطلاعاتی نده از زندگیت چیزی ام پرسیدن سربسته ی جوابی بده و رد شو بعضیا خصلت شون اینطور ...

خب گفتم از جایی دیگه میشنوه بلاخره،خودم بهش بگم قشنگتره...انصافا کار من عجیب نیس کار اون عجیبه

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مادر منم اینجوری نگو ندیدم شوهرم هر چی بخره خونه بزرگ‌تر تو بهترین جا گرفته آنقدر تابلو حدودی میکنه ...

دقیقا...مادرمن یه عمر خودش دعوا میکرد با مادربزرگم ک چرا حسودی میکنی،حالا خودشو نگاه،باز خوبه مادربزرگم حسودی میکرد ولط اگه بهش میگفی چرا حسودی میکنی آروم برخورد میکرد خجالت میکشید،نه مثه این خانم ک هم حسودی میکنه هم آماده س جرت بده

2728
درسته ك مادر بايد دلسوز باشه ولي وقتي مي بيني ايشون اين طورين حالا ب هر دليلي حسودن انقد تعريب نكن خ ...

آخه ریز نیس قضیه،دوروز دیگه از جایی دیگه میفهمید باز میپرید بهم چرا به ما نگفتی

دقیقا...مادرمن یه عمر خودش دعوا میکرد با مادربزرگم ک چرا حسودی میکنی،حالا خودشو نگاه،باز خوبه مادربز ...

عزیزم ولی جلو شوهرت بد مادرتو نگو اصلا فقط پیش خودت بمونه وگرنه شوهرت میزنه تو سرت در آخر من جلو شوهرم بدی هایی ک مادرم می کرد رو میگفتم الان شوهرم پررو شده وبه روم میاره مردا بیجنبه هستن

وا جدیییییی تاپیک زده بود ؟؟؟؟

بله کلی حرف زدن همه بهش 

من بچه و دیدم تپل و سرخ فقط ابروهاش پیوند 

میگفت من خوشکل چرا این زشت

تهش انقدر اعصابم ریخت ب هم گفتم 

عمل بینی میکنه مژه می ذاره قشنگ میشه

بعدش قبول نمی کرد 

گفتم خانم من شما و بچه و دیدم دخترت کپی خودت شما خیلی زشت بودی بیچاره دخترت سر خودت رفته😤😤😤😤😤

آقا هستم🕵️‍♂️
عزیزم ولی جلو شوهرت بد مادرتو نگو اصلا فقط پیش خودت بمونه وگرنه شوهرت میزنه تو سرت در آخر من جلو شوه ...

آره،تجربه کردم اینو،ممنون عزیزم