2703
2553
کس است کمک کند من حامله هستم دیوانه میشم یانه من سال پیش سقط داشتم زیاد می ترسم کمک نکد 

تعداد پست یکی؟ 

چه جالب

تاحالا ندیده بودم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کس است کمک کند من حامله هستم دیوانه میشم یانه من سال پیش سقط داشتم زیاد می ترسم کمک نکد 

خب الان حامله ای؟؟؟؟؟؟

دیوانه میشم یا نه یعنی چی دقیقا؟یعنی حامله باشی دیوونه میشی دوست نداری حامله باشی؟؟؟

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2456

تشکر همه نظر ها نیک تان بله فاریسیم خوب نیست من در این که رفتم گفتن که خون حال زده باز از من که از مارک دیگر بی بی گرفتم زیاد کم رنگ تر از این بود این مارک جارجی بی بی 

2714
واقعا شما چیزی از حرفاش فهمیدی؟

من احساس کردم میگه ۹ روز مونده ب پریود بیبی زدم خیلی کمرنگ بود الان ک پنج روز مونده ب پریود این شکلیه بیبی

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
من احساس کردم میگه ۹ روز مونده ب پریود بیبی زدم خیلی کمرنگ بود الان ک پنج روز مونده ب پریود این شکلی ...

فکر کنم مال یه کشور دیگه هستن ایشون 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
نه داروی نه خوردیم روز تخمگذاریم نزدکی کردم خود دیوانه شدم با دیدان این 3 روز منده به پریدم 

آهااااان خب زود استفاده کردی از بیبی چک،

صبر کن روز پریودت اگه نشدی باز بزن.خدا بزرگه انشالله قسمت شمام میشه